Magara Dolu Seed

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet sevgili MCPE sevenleri, sırf sizin için uğraştım ve güzel bir seed buldum, içinde Hem deniz, hem okyanus özelliklede bol miktarda Mağara var, sizin için bir kaç foto çektim, umarım beğenirsiniz, iyi oyunlar:)
SEED: Trooool Move
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
[DOUBLEPOST=1370710426,1370710314][/DOUBLEPOST]
image.jpg

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
image.jpg
[DOUBLEPOST=1370710620,1370710518][/DOUBLEPOST]
image.jpg

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzel yer ama ben şahsen mağarasız denizi çok asırıya kaçmayacak sekilde ve hafif düz bi seed arıyorum bulabilir misin (1-2 dag önemli değil inşa için yer yaratma yükü azalsın istiyorum)

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel yer ama ben şahsen mağarasız denizi çok asırıya kaçmayacak sekilde ve hafif düz bi seed arıyorum bulabilir misin (1-2 dag önemli değil inşa için yer yaratma yükü azalsın istiyorum)
Tamam bakarım , eğer bulursam paylaşırım forumdan
İyi forumlar

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
orta çok düz olmasın
Birbirimixi yanlış anladık sanırsam, sen düz , dağ olmayan (2-3 olabilir istisna olarak) demiştin , bende dedim ki öyle bir map buldum , mapın ortasında düz bir alan var , ne fazla küçük bir yer fazla büyük bi yer , orta genişlikte, sana yetermi demiştim?
Eğer genede anlamadıysan sana seedi verim
Seed:Caferbezgetir
Yazdığım gibi
( Biraz garip bir seed ismi kb:D)

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birbirimixi yanlış anladık sanırsam, sen düz , dağ olmayan (2-3 olabilir istisna olarak) demiştin , bende dedim ki öyle bir map buldum , mapın ortasında düz bir alan var , ne fazla küçük bir yer fazla büyük bi yer , orta genişlikte, sana yetermi demiştim?
Eğer genede anlamadıysan sana seedi verim
Seed:Caferbezgetir
Yazdığım gibi
( Biraz garip bir seed ismi kb:sırıtmak:)

bunu seedi sallama yazarak mı buldun ? yoksa araştırarak mı seed kodu doğru değilse karma seed verebiliyor

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu seedi sallama yazarak mı buldun ? yoksa araştırarak mı seed kodu doğru değilse karma seed verebiliyor
Faklı farklı kodlar yazıp buluyorum, çünkü internete bulmak isteyen bulur ama ben internetekilerden farklı birşeyler bulmal ve orijinal olmak için kodlar deniyorum

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Faklı farklı kodlar yazıp buluyorum, çünkü internete bulmak isteyen bulur ama ben internetekilerden farklı birşeyler bulmal ve orijinal olmak için kodlar deniyorum

fazla buzlu bir yer ben buzsuz arıyodum gerçi önceden sölemeyi unuttum kusura bakma