Lütfen yardım edin name tag çalışmıyor

DeathFire34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkdaşlar ismimin başına admin yazabiliyordum permisonex den sonra ne yaptıysam olmuyor yardım edin nolur

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Serverinizde bir tag plugini yuklu olmali ve bu plugnile PEX cakisiyor ve tag calsimiyor. Eger serverinizde bir tag pluginii yukluyse silin. Eger yuklu degilse PEX de hangi asamalari uygulayarak ayarladiginizi anlatin. Aslinda ben size GroupManager kullanmanizi oneririm, hem daha kolay hem de hakkinda bir cok rehber bulabilirsiniz. Mesela benim Rehber Konumda prefix (yani tag) ayarini bulabilirsiniz.
https://forum.gamer.com.tr/threads/...ials-signs-ve-worldguard-flags-rehberi.71346/

DeathFire34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverinizde bir tag plugini yuklu olmali ve bu plugnile PEX cakisiyor ve tag calsimiyor. Eger serverinizde bir tag pluginii yukluyse silin. Eger yuklu degilse PEX de hangi asamalari uygulayarak ayarladiginizi anlatin. Aslinda ben size GroupManager kullanmanizi oneririm, hem daha kolay hem de hakkinda bir cok rehber bulabilirsiniz. Mesela benim Rehber Konumda prefix (yani tag) ayarini bulabilirsiniz.
https://forum.gamer.com.tr/threads/...ials-signs-ve-worldguard-flags-rehberi.71346/

tag plugini yüklü deil ben groupmanager den yaptım oluyodu sonra kit eklemek için permision ex indirdim mangaddv yazıyorum oldu diyor ama gorunmuyor ne yaptıysam olmuyor

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GroupManager ile Pex her zaman cakisir. Cunku ikisi de Permission pluginidir. GroupManager kullanacaksaniz PEX , PEX kullanacaksaniz GroupManager kullanamazsiniz. Ikisinden birini silmelisiniz. Ve neden kit eklemek icin PEX i kullanmak istediniz ki. Kitler Essentials de ayarlanir. Kitleri ayarlamak icin Yine ayni Rehber konuya bakabilirsin.

DeathFire34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
essentials la yaptım olmadı ondan indirdim permison ex i

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PEX in kit ayarlama yetenegi yok ki. Neyse sana soyledgim Rehber Konuda onu acikladim istersen bakabilirsin. Ise yararsa bir begeni yeter.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kit ayarlamak için groupmanager kodu

/mangaddp groupname essentials.kits.kitismi

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet, katiliyorum. Sorabileceginiz 3-4 kisi var. Ve konu acmadan once aratirmada yapin lutfen. Bu sorunlar onceden de aciklandi ve cozuldu.

DeathFire34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
baktım yok ben yaptım onları olmuyor diger konulara baktm
ve permisonex indirnce kit oldu kit permisonda oluyor