Lütfen Okuyun!!!

Asrin Senemoglu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftta bir Hamachi server açtım ama benden başka kimse giremiyor.Girmeye çalışanlara "Can't reach server" yazıyor.
İnternetten araştırdım bir sürü video izledim aynılarını yaptım ama bir türlü kimse giremiyor benden başka.Bunun nedenini söylermisiniz?Lütfen bana yardımcı olun.
:blase:

HeLsiNq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarını kapatmayı dene

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşım o videolarda server kurulduktan sonra ne yapılacağını göstermez öncelikle arkdaşların hamachiyi yüklücek.ve sende yeni bir ağ oluştur deyip o bilgileri dolduracaksın ve sonra arkdaşlarına bilgileri vereceksin gelcekler sonra oonlara vericeksina dresi eğer ağa bağlılarsa girebilirler

HeLsiNq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yooo gayette ağ oluşturun diyo yani ayrıca demese bile hamaciden server kurmak isteyen biri ağ kurması gerektiğinide bilmiyosa intahar etsin o

Asrin Senemoglu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben hamachiden ağ kurmayı biliyorum ve kurdum zaten full şu an hamachimdeki ağ.ama neden giremiyolarki

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilmemki team viewerla deniyimmi?

Asrin Senemoglu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bana sadece şunu söyleyin:
GÜVENLİK DUVARINI KAPATTIM. HAMACHİ AĞI KURDUM. ARKADAŞLARIMI DAVET ETTİM.SERVERİ AÇTIM KENDİM GİRDİM.AMA NE HİKMETSE ONLARA "CAN'T REACH SERVER" DİYOR.BUNUN SEBEBİNİ ÇOK ARAŞTIRDIM KİMSE BİLMİYOR.DÜNYADA TEK BANA OLUYOR HERHALDE BU.TÖBR TÖBE YAA!!! NEDEN OLUYOKİ BU TEK BANA YANİ TEK BANA!!!

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
kardeşim sadece sana olmadığına eminim hemen araştırıyorum cevabı bulursam sana ulaşırım :)

EDİT:hmm bağlantını kontrol etmelisin yada internetin sürekli gidip geliyor sanırım bunları kontrol et ayrıca server propertiesi metin belgesiyle açtın dimi tabi pek mecbur diğilsin ama bence metin belgesi en iyisi
ve serverin hamachimi bukkit mi tekkit mi ne onu söyle bi.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ha bide firewall varsa onu kapatacakmışsın eset falan varsa devre dışı bırak benden bukadar daha bulamadım

NOT:flood yapmayacaktım ama düzenle menüsü yine bozuldu sanırım düzenle diyorum donuyo şuna bi bakın lütfen olurmu.