[LÜTFEN BAKINIZ!]HOSTİNG ARIYORUM![KAPANDI]

Siz buldunuz mu?

• Kullanılan toplam oy
    7

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu kapanmıştır.Bittorrent sayesinde işim taamamlandı.Ama küçük bir sorum olcak.adres örn. 0.0.0.0:25565 iken onu nasıl play.xxcraft.com yapacağım ve nedense no-ip sitesi bende açılmıyor yazarsanız sevinirm.

Son düzenleme:

.:YunuS:.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konunun Başlığı Konunun İçeriğiyle İlgili Değil!
Senin Dediğin "Ben Gece Gündüz Bilgisayar Oynayacağım Bana Yemek Getirip Maaş'da Bağlayın" Gibi bir şey.
Nitrado'da Bu Ayarları Ayarlayabiliyorsun. IP'yi Kendin Seçiyorsun Bildiğim Kadarıyla Ama Parayı Gözden Çıkarman Gerek
Bir Teşekkürü Çok Görme... EMEĞE SAYGI!

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konunun Başlığı Konunun İçeriğiyle İlgili Değil!
Senin Dediğin "Ben Gece Gündüz Bilgisayar Oynayacağım Bana Yemek Getirip Maaş'da Bağlayın" Gibi bir şey.
Nitrado'da Bu Ayarları Ayarlayabiliyorsun. IP'yi Kendin Seçiyorsun Bildiğim Kadarıyla Ama Parayı Gözden Çıkarman Gerek
Bir Teşekkürü Çok Görme... EMEĞE SAYGI!
Neresi Konu ile alakalı değil hem ben Nitrado yu biliyom ama para yetmiyo

TimeOfTheBlood

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Arkadaşların Dedikleri Gibi Parayı Gözden Çıkarman Gerekiyor Lakin Açıp da Sonradan Pişman Olma Server Yönetmek Zor İşdir Adam Çekmek Zordur Mimari Güzel Olmalı. Tek Bir Yere Varamazsın.

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk olarak konunun başlığı "Lütfen Bakın" yerine Ucuz Hosting Arıyorum şeklinde olmalıdır. Forumda "Lütfen Bakın" gibi konu başlıkları yasaktır. İkincisi ; 30 kişilik server için en az 40 lirayı gözden çıkarman gerek. Ve malesef böyle serverları bedavaya bulamazsın. :(

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL[DOUBLEPOST=1397672404,1397672244][/DOUBLEPOST]
Axbilişimden al kardeşim ticket at vergi levhası falan herşeyi var 14 yıllık bi firma paran çöpe gitmez garanti veriyorum sana
Ax Bilişime baktım ama orada Metin2 diyor.
Dediğin AxiTR olmasın?

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost tavsiye edebilirim => batihost.com fiyatlar uygun

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş Arkadaşların Dedikleri Gibi Parayı Gözden Çıkarman Gerekiyor Lakin Açıp da Sonradan Pişman Olma Server Yönetmek Zor İşdir Adam Çekmek Zordur Mimari Güzel Olmalı. Tek Bir Yere Varamazsın.
Mimarim iyi hazırdan haritalar var ve ikinci ıolarak parayı gözden çıkaramam çünkü elimde sadece 50 Tl var ve her ay ödeyevceğimi düşün.Toplam 200 falan eder.
Başka Şeyler de yapabilirim ama bi iznim olsa...

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun değil eğer kararlıysan Skypeden batihost ile konusturabilirim.

PexBilisimc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belgeniz elinize gelmeden satış yapmanız yasal değil şu an şikayette bulunsam ceza yersiniz.

PexBilisimc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Belgeniz elinize gelmeden satış yapmanız yasal değil şu an şikayette bulunsam ceza yersiniz.

haklısın kardesim Bende belge gelince satış yapmaya baslayacagım zaten mesjda belirttim

İYİ Forumlar

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sizin gibi bilişimler yüzünden bu minecraft satışında bizim işlerimiz azalıyor sizin gibi firmalar ucuzdan satıyor bizim piyasa kan ağlıyor sonra
Problem yok zaten şu an düşünüyom ama yakında ben kendim IP oluşturucam gibi gözüküyor.
Ama şunu bilin: Nitrado alamam 20 kişilik için 40 TL ödemek istemiyorum.o Kadar param yok.[DOUBLEPOST=1399735049,1399734822][/DOUBLEPOST]
Nasıl Çıkartıyım anlamıyorum para yetmezse nasıl almamı istiyorsunuz hiç anlamıyom.
SON KEZ YAZIYORUM!!!PARA YETMİYO NİTRADOYA YOKSA ALMIŞTIM BİLE!