Lütfen Bakın Yardıma İhtiyacım var

kolay321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben minecraftı indirdim fakat kayıt olamıyorum kayıt olunca oynıyacagım ancak kayıt olamıyorum

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsınız. Minecraft ile ilgili bütün soru ve sorunlarınız da " Minecraft Destek " bölümünü kullanmalısınız.

Konunuza gelirsek ; bu konu forumda yüzlerce kez anlatıldı, yüzlerce de konu mevcut. Konu açmadan önce biraz arama yapmış olsaydınız gerekli cevapları alabilirdiniz.

Yeni üye olduğunuz için bir kereye mahsus konuyu doğru yere taşıyor ve cevap veriyorum. Bu tür hataların devamı durumunda hem gerekli ceza verilecek, hemde konunuz arşive taşınacaktır.

Minecraft'ı oynamanız için 2 farklı yol vardır. Birincisi para vererek " Premium User " olarak oyunu oynamak. İkincisi ücretsiz bir şekilde indirerek " Single User " olarak oynamak. ( Ücretsiz indirmek için tıklayın ) Ücretli oynamak için pek çok site mevcut olup, Minecraft'ın kendi sitesinden de oyunu satın alabilirsiniz.

Premium User ve Single User arasında ki farklar, ayrıcalıklar vb. için forumda arama yapabilirsiniz.

İyi forumlar

kolay321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ancak bisi daha soracam buradan winrar olarak iniyor bana ben bunu javaya cevirirkende hata veriyor ? Birde yanlış yere yazmışım Pardon