Logitech G230 Vs Trust Kareoke Mikrofon

Hangisi

• Logitech G230

Kullanılan: 5 55.6%
  • Trust Kareoke

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

RedGhost68

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar Benim Bir Youtube Kanalım Var Videolar Çekiyorum
Sizce Hangisi Daha İyi
EDİT: Zaten G230 Kulaklığım Var

Son düzenleme:

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Kareoke Mikrofon al ve bütçen yüksekse eğer Razer marka mikrofonsuz bir kulaklık al. Razer Electra öneririm. Razer kulaklıkları arasında en ucuzu. Ama eğer bütçen yüksek değilse Logitech G230 Al.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Logitech al hem oyunlarda daha iyi ses alıp hemde mükemmel ses kaydedersin. Ben Razer'den beklediğim performansı alamadım. Ben şu an G430 kullanıyorum. Cs gibi oyunlarda ve Minecraft Hunger Games v.b şeylerde ses kasmakta çok işine yarar. Oyunculara özel sdyo sistemi ile oyuncunun nerden geldiğini algılayabilirsin. Oyuncu arkandayken normal bi kulaklıkta sesi duyarsın ama adamın yolunu çok geç fark edersin ve ölürsün. Ama logitech ile sağ alt çapraz kısmında olsa sanki gerçekten sağ alt çapraz kısmında biri varmış gibi hissediyorsun. Razer'de öyle ama programı çok gelişmemiş büyük bir update gelene kadar Razer'den adam olmaz.

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Logitech al hem oyunlarda daha iyi ses alıp hemde mükemmel ses kaydedersin. Ben Razer'den beklediğim performansı alamadım. Ben şu an G430 kullanıyorum. Cs gibi oyunlarda ve Minecraft Hunger Games v.b şeylerde ses kasmakta çok işine yarar. Oyunculara özel sdyo sistemi ile oyuncunun nerden geldiğini algılayabilirsin. Oyuncu arkandayken normal bi kulaklıkta sesi duyarsın ama adamın yolunu çok geç fark edersin ve ölürsün. Ama logitech ile sağ alt çapraz kısmında olsa sanki gerçekten sağ alt çapraz kısmında biri varmış gibi hissediyorsun. Razer'de öyle ama programı çok gelişmemiş büyük bir update gelene kadar Razer'den adam olmaz.
Dediğimi yaparsan eğer dışarıdada takabilirsin. Okuyorsan eğer boş derslerde takar telefona müzik dinlersin (Müziklerdeki ses kalitesi epey hoşuma gitti hatta Sesi sona getirdiğimde hoparlör görevi görüyor.) Oyun konusunda byBluera az çok haklı Biraz tuzlu oluyo Razer ın gelişmiş olan kulaklıkları. Seçim senin ama benim dediğimi yapman daha doğru gibi geliyo bana.

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
G230 bende var. Mikrofon konusunda pek memnun değilim ben. Arka sesleri de alıyor genelde. Ya da hiç almayabiliyor bazen. Ya mikrofonunu ağzının içine sokman gerekiyor ya da mikrofon ayarlarıyla oynaman(Arka sesler o zaman çıkıyor.) Ayrıca çok dikkatli kullanmama rağmen 5 ayda kulaklık jakı bozuldu bu hafta içinde garantiye yollayacağım bakalım ne olacak.

Ben g230 için harcadığım paraya üzüldüm açıkçası. Seneye ben de video çekmeyi düşünüyorum. Yeni bir mikrofon şart bence.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
İkisini de kullandım. G230'u yaklaşık 3-4 hafta önce aldım. Trust'u da kullandım. Hem de 2 yıl boyunca. 1.'sini kardeşim kırdı, 2.'sini de kardeşim kırdı :D İyi bir mikrofon değil. G230 kullanıyorum, gayet memnunum. @taygun26

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İkisini de kullandım. G230'u yaklaşık 3-4 hafta önce aldım. Trust'u da kullandım. Hem de 2 yıl boyunca. 1.'sini kardeşim kırdı, 2.'sini de kardeşim kırdı :D İyi bir mikrofon değil. G230 kullanıyorum, gayet memnunum. @taygun26
Garip o.o Benimki üretim hatasıdır belki :/ Logitechden önce Plantronics diye bir markanın kulaklığını kullanıyordum ben. Logitech'e 1000 basıyordu mikrofonu.

_Gibbone_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Garip o.o Benimki üretim hatasıdır belki :/ Logitechden önce Plantronics diye bir markanın kulaklığını kullanıyordum ben. Logitech'e 1000 basıyordu mikrofonu.
Bende G430 kullanıyorum mikrofon berbat.Kardeşiminkine bakıyorum harika ses veriyor.İkimizde mağduruz kardeşim :(