ll-ThugLife-llFactionll[OlymposBT]

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar ben bydemir06, sizlere bugün ekibimizdeki @RisusTR adlı arkadaşımızın yaptığı mapi tanıtacağım map "Thug Life MC " yapılmıştır kendinisinin
İsteğine göre yapılmıştır daha fazla uzatmadan resimler ile karşınızdayız...

RisusTR
.
.
.
Map Design ;
@RisusTR

Moderatör tarafından düzenlendi:

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güzel bir haritaya benziyor elinize sağlık.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baya iyi olmuş, pembe tema yerine hava teması olsa daha uyabilirdi, örneğin, lapis duvarlarında kalp yerine şimşek veya bulut gibi, ama yine de harika olmuş, tebrikler.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demir bey yine döktürmüş.
Yaptığınız Buildler Her Zaman Çok Hoş Ve Güzel Oluyor.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Sadece zeus heykelinin eleştirilebilecek niteliği var, onun da alt kısmı yok.Ayrıca hayal gücünüz ve ile hareket etmenizi öneririm, İnşallah zamanla daha iyi ve yeni şeyler yaparsınız.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece zeus heykelinin eleştirilebilecek niteliği var, onun da alt kısmı yok.Ayrıca hayal gücünüz ve ile hareket etmenizi öneririm, İnşallah zamanla daha iyi ve yeni şeyler yaparsınız.
bildiğin gibi bir projem var ondan önce :) devam ediyorum şunlara.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir map olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Zeus güzel olmuş, market alanı biraz daha maden alanına benzetilebilirmiş, lapisin ve hammaddeyin atmosferi hoş, kale gibi şeyin üstündeki sütunlar olmamış bence.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Thuglife yazısını görünce klasik kafa ve sigara aklıma geldi acaba onumu yaptınız diye :D Olsun bu haliyle de güzel. Döktürmüş yapan kişi

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Klasik lapisli faction sunucular için yeterli bir harita olmuş.
Benim gözümde hatalarına gelirsek eğer :
  • Dolaşılabilecek yerlerin etrafındaki dağlar çok boş kalmış bence. En azından ağaçlarla falan doldursaydınız.Çok boş duruyor ya .
  • Ben böyle yapılmış spawnlarda bir kafesin içinde dolaşıyor gibi hissediyorum ve bana huzursuzluk veriyor. Daha geniş ve rahat dolaşılabilecek bir spawn olsaydı daha güzel olurdu bence . (Tabii haritayı isteyen kişi böyle istediyse bilemem.)
  • Hammadde alanı güzel , renkli .
  • İlk resimdeki ana binanın sadece ön cephesi yapıldığı için hoşuma gitmedi. En azından arkasını doldursaydınız.
  • Zeus heykeli güzel. O alan daha çok süslenebilirdi bence.
  • Bana çok basit geldi genel olarak. Yani çok kompleks düşünülmemiş yapılırken. Şuraya bina şuraya ev etrafa ağaç şuraya da market olsun gibi yapılmış.Yapılırken çok önemsenmemiş , basit bir harita gibi geldi.Hani her yerde var bu haritalardan artık.
  • Resimlere koyduğunuz logonun arkaplanı olmasın mümkünse rahatsız ediyor , ayrıca eşit boyutlarda olsun.
  • Kule güzel , evler güzel.
  • Market alanı garip duruyor. Üst kat havada asılı duruyor gibi . Alttan kolonlarla falan destekleseydiniz daha hoş durabilirdi.
  • O slable döşenmiş alanlar varya. Oralar çok sade be . Halılarla falan süsleseydiniz keşke.
  • Resimleri çekerken chunkların yüklenmesini bekleyin.
  • Yaratıcılık çok az ( Zeus heykelini saymazsak ki o da sırf heykel olsun diye yapılmış bence )
  • Bu arada kendini profesyonel olarak gören bir mimar takımının kesinlikle konu düzenine ve Türkçesine daha çok dikkat etmesi lazım .(benim düşüncem)
İdare eder bir spawn olmuş :) Birkaç ufak eklemelerle çok daha güzel olabilirdi bence.

Son düzenleme: