Liliven's Bedroom Decoration - İç Dekorasyon Çalışması.

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
*Dış Mimari yoktur, lütfen bununla ilgili yorumda bulunmayın. Sadece odanın içini dekore ettim.
*Odada bazı şeylerin eksik olduğunun farkındayım, fakat bu şekilde uygun gördüm.
Umarım beğenirsiniz.

Liliven's Bedroom Decoration.

Kırıcı, hakaret içermeyen yorumlarınızı bekliyorum.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen dış mimariden çok iç mimariye önem veren birisiyim. Ama dış mimaride elbet gerekli. Ayrıca, klasik olmuş fakat güzel olmuş. Eşyaların yeri klasik, ama odayı tamamen alan iki taraflı duvar boyu camlar biraz bozmuş, sonuçta yatak odası özel hayata giren bir yerdir ve o kadar açık olması sınıfın dışarısına iten bir faktördür.

Bedzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende iç mimariye çok önem veririm :D Kitaplık çok düz olmuş, tavandaki glowstoneların duruşu ise cidden bozmuş :( ha birde kapının üstündeki o rafları kaba buldum. Onun dışında yatak ve koltuk güzell :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çiçeklerin olduğu raflar aşırıya kaçmış.Onun dışında Hemen hemen güzel durmuş

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen dış mimariden çok iç mimariye önem veren birisiyim. Ama dış mimaride elbet gerekli. Ayrıca, klasik olmuş fakat güzel olmuş. Eşyaların yeri klasik, ama odayı tamamen alan iki taraflı duvar boyu camlar biraz bozmuş, sonuçta yatak odası özel hayata giren bir yerdir ve o kadar açık olması sınıfın dışarısına iten bir faktördür.
Bende iç mimariye çok önem veririm :D Kitaplık çok düz olmuş, tavandaki glowstoneların duruşu ise cidden bozmuş :( ha birde kapının üstündeki o rafları kaba buldum. Onun dışında yatak ve koltuk güzell :)
Çiçeklerin olduğu raflar aşırıya kaçmış.Onun dışında Hemen hemen güzel durmuş
Teşekkür ederim yorumlar için. Dediklerinizi dikkate alacağım.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bilgisayar yok fail*

Edit: Avsum olmuş.

NovaLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kapının üstündeki çiçek rafları biraz koyuya ve aşırıya kaçmış. Daha açık renkte ve uyumlu bir renkte slable ayrıca daha az kullanarak yapsan daha güzel olurmuş onun dışında halıları biraz kötü buldum gerisi güzel ^_^

BATN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açıkça söylemek gerekirse üstteki glowstone'lar bozmuş dekorasyonu...

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0