LiderCraft - Faction Server / 7-24 Server / İlgili Kadrosuyla / MiniGamesler /

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yeni açtığımız serveri tanıtacağım. Serverimizin ismi LİDERCRAFT neden böyle bi isim koyduk derseniz beni birazda olsa tanıyanlar bilir . Benim youtube kanalım var LiderGaming adlı 90 aboneli küçük bir kanal ordan bu ismi seçerek serverimizi kurduk. Sizlere 7/24 lagsız bir hizmet veriyoruz. İlgili kadromuzla sizlerin serverde yetkililere bak cevap bile vermiyorlar gibisinden dedirttirmiyoruz. Sizde bu servere gelin eğlenin :) Minigameslerimiz : OITC - SPLEEF - TNTRUN .

Serverimiz 7-24 olup ilgili kadrosuyla sizlere en iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Serverimizde bug bulanları ödüllendiriyoruz. Neden ödül veriyoruz derseniz serverimizde bug olmasını engelliyoruz ki adaletsiz kazanç olmasın :)

Sizlere kaliteli bir oyun sunmak, rahatca oynayabileceğiniz bir alan sunmak. Kalitesine güvenebileceğiniz bir alan hazırlamaktır. Ayrıca serverlerimizin kapanmayıp sürekli yeni oyunlarda server alacağımız için de rahatca oynayabilirsiniz.

Normal Vip : 7,5 TL
Mega Vip : 15 TL

MegaVIP Ozellikleri : Lavda Suda Yurume,100 Blok Ziplama,Ates Topu Atma,inferno,Canavarlara Donusma,/kit vip,120 Level,150 Bin Oyun Parasi,Repair
NormalVIP Ozellikleri : /kit vip,120 Level,100 Bin Oyun Parasi,Canavara Donusma,/vipjmp,/vipfir,vipdig,repair!

>30 Kişilik Kapasite<
>2 GB Ram<
>%0 LAG<

> Sürüm: 1.7.9 <
> IP: lidercraft.nitrado.net <

Herkesi bekliyoruz.

Son düzenleme:

capmcburger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin mapı ve warpları çok amatörce. Kurucuların yaşı 12-13 zaten. Hele bi vip evi yapmışlar , ben onu viplere vermeye utanırım.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin mapı ve warpları çok amatörce. Kurucuların yaşı 12-13 zaten. Hele bi vip evi yapmışlar , ben onu viplere vermeye utanırım.
Seni zorla servere getiren yok beğenmessen git başka servere ha bu arada kurucuların yaşı 12-13 değil 3 tane kurucu var yaşlar 16-16-17 inanmazsan skype ekle gel konuşalım yani buradan böyle yazmayla olmuyor ! Map amatörce olmuş olabilir ama herkes gibi alıntı yapmaktan iyidir ![DOUBLEPOST=1408597800,1408562153][/DOUBLEPOST]Server kısa süreli bir bakıma girmiştir :)[DOUBLEPOST=1408769492][/DOUBLEPOST]Serverimiz tekrardan sizlerle hepinizi serverimize bekliyoruz.[DOUBLEPOST=1408954669][/DOUBLEPOST]Güncelll.[DOUBLEPOST=1409054470][/DOUBLEPOST]Güncell. Sürüm : 1.7.9 Olmuştur. İp: lidercraft.nitrado.net