[]LetsFaction[] []Faction/PvP[] []Boss[] []Takas Sistemi[] []EditItem[] []Lapis[] []1vs1[]

Serverimiz hakkında düşünceleriniz neler?

• Çok güzel, baya emek var.

Kullanılan: 2 40.0%
  • Acemi ama güzel olmuş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bence çok iyi değil.

Kullanılan: 1 20.0%
  • Çirkin bir sistemi var beğenmedim.

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar! Türkiyenin rekorunu kırmaya çalışıyoruz. Kız server kurucularından biri olarak serveri büyüteceğime inanıyorum. Muhteşem pluginerimiz ve pro builderimiz ile herşeyi hazırladık. Ve sizin ellerinize bırakıyoruz. Açık arttırma ve rütbe sistemi eklenecektir! Yenilikler gelecektir :) VIPler ramazan indirimindedir!
IP: LetsFaction.nitrado.net
IP: LetsFaction.nitrado.net

VIP FİYATLAR
VIP: 5 TL *RAMAZAN ÖZEL*
LetsVIP: 15 TL *RAMAZAN ÖZEL*

SERVERDEN KARELER
AVCI

Lapis

KoşuEventi

VIPHammadde

Hammadde

SERVER HİKAYESİ
En başta çok güzel bir spawnımız vardı. Builderler ile yapmıştık. Bir adam gelip dünyaya set0 çekti. En baştan yaptık. Tekrar başka arkisine *moddu* set 0 çektirdi. Sonra biz backup çektik her şey gitti. Birdaha set 0 çektiler backup çektik ve geri yaptık. Onları banladık. Pluginer bizi kandırdı bazı pluginleri aldı -groupmanager&chestcommands- Sonra backup çektik yaptıkları geri geldi. Warplar falan bitti spawnı pro builderimizle yaptık veherşey tamamdı. Kitleri ayarladık ve serveri açmaya hazırdık. Dün akşam açtık ve server yeni olduğu için bugları önledik ve bazı yerleri düzenledik. Şimdi tekrar sizlere açtık. Umarım bu kadar emeğin karşılığını alacağız =) Hepinizi çok seviyoruz <3

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Heyecandan ip atmayi unuttun heralde :/[DOUBLEPOST=1435647163,1435647120][/DOUBLEPOST]birde hammadedeki o alan çok kötü durmuş

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Heyecandan ip atmayi unuttun heralde :/[DOUBLEPOST=1435647163,1435647120][/DOUBLEPOST]birde hammadedeki o alan çok kötü durmuş
Aynen ip vermeyi unuttum açlık bide heyecan tabii.
Görüşün içinde teşekkür ederiz :) Göz önünde bulunduracağız..

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu çok düzensiz olmuş, 2.si Hammadde BERBAT!!! 3.sü edit item olayı güzel olmuş :D ama sadece viplere
verilmesin para ile kendimizde alalım :( viphammadde basite kaçmış uğraşmamışsın :([DOUBLEPOST=1435673676,1435673640][/DOUBLEPOST]+ Bu arada geliyorum dostum adım 0Alex0

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu çok düzensiz olmuş, 2.si Hammadde BERBAT!!! 3.sü edit item olayı güzel olmuş :D ama sadece viplere
verilmesin para ile kendimizde alalım :( viphammadde basite kaçmış uğraşmamışsın :([DOUBLEPOST=1435673676,1435673640][/DOUBLEPOST]+ Bu arada geliyorum dostum adım 0Alex0
Bu serverin hikayesini oku bence sonra gel ☺ Uğraşmamışsın nedir kardeşim bi git xjjs

kelly3700

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
neden hikayesi efsane gibimi ? -,-
Eğer yazımı düzgün okusaydın efsane demediğimi anlardın. Nerdeyse çok emek var sen beğenme server açsan hazır spawn hazır warp hazır pl paketi motd hazır yapıştırdım tamam bumu server açma? Warpları beğenmeyebilirsin ama emek olmadığı kanısına varamazsın. Servere gelen herkes çok güzel olduğunu söylüyor. Tamam elbette buildimiz çok iyi değil ama böyle demen hoş değil. Bu server 7 gün bakımdaydı ve çok uğraştık serveri batırdılar artık yetkili takımımız bilindik kişiler bu yüzden zor açtık ve 3.dünya savaşından kaçmış bi server. Artık yorum yazmayı bırakırsan sevinirim hikayesi daha uzundu aslında ama kısa yazdım serverdekiler dinleyince çok üzüldü ve serverde durmaya başladı. Zaten serveri beğenmişler. EMEK YOK DEME BEĞENME SERVERİ AMA EMEK YOK DEME! SEN SERVER AÇSAN BU KADAR EMEK VERMEZSİN BUNU BİL[DOUBLEPOST=1435911013,1435910968][/DOUBLEPOST]
Sunucu Güzele Benziyor :)
Yeni gördüm pardon. Teşşekkür ederiz :)