LemonMC - Acildi ! [LemonMC] -Full Faction-PvP-Survival ! Yakında her şey !

Ahmet&Batuhan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel emek harcandığı beli umarım emeğnizin devamı gelir :) (oyun içi ismim milan2405)

Randy1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pardon Ama Amacım Mctl Kasmak değil fakat Server Tanıtımı Yaparken Texture Kullanmasaydınız İyi Olurdu Başliyicaz
Kusura bakma, Faithful HD Default oldugundan dolayi bunu kullanmistim.Birdahakinda dikkat ederim :)[DOUBLEPOST=1380636026,1380635986][/DOUBLEPOST]
Serverine Girmedim ama site guzel olmus bedava (webbly , 10tl) editorleri kullanmana rağmen :) cidden koddostunuda iyi yerlerde kullanmısın iyi oturmus
Cok tesekkurler :)

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam: Uygun
Resimler : Tamam
VİP : Abartmazsanız TAMAM :)
Editli item alimi: Biraz olmamiş :(
Host : Güzel
Fikirler : Güzel!!

Bence bu server Süper :) Deniyorum :)[DOUBLEPOST=1380636925,1380636198][/DOUBLEPOST]Flood için özür ama Kabusu oldugum plugin var kardeşimle beraber oynucaz ama üye etmiyor max hesab açtiniz diyor...

Randy1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reklam: Uygun
Resimler : Tamam
VİP : Abartmazsanız TAMAM :)
Editli item alimi: Biraz olmamiş :(
Host : Güzel
Fikirler : Güzel!!

Bence bu server Süper :) Deniyorum :)[DOUBLEPOST=1380636925,1380636198][/DOUBLEPOST]Flood için özür ama Kabusu oldugum plugin var kardeşimle beraber oynucaz ama üye etmiyor max hesab açtiniz diyor...
Anlayisiniz icin tesekkurler, bu sorunu cozuyorum. Artik Tek IP Adresinden 3 Hesap acilabilicek :)

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu tanıtım/reklam konunuz yanlış yerde.
Tarafımca dorğu konuma, "Factions Sunucular" bölümüne taşınmıştır.
Bu tür hususlara dikkat edin.