LegendTurk | Ekip alımları başlamıştır.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
LegendTurk.nitrado.ner diye bir sunucu var zaten

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Ertaş Levent
Soyadınız : YÜKSEL
Istediğiniz alan : Script
Neden katılmak istiyorsunuz : Önceden kendi çapımda script yazmışlığım var (mesaj botu tarzı bir şey). Soyleyeyim öyle süper şeyler yazamam ancak kuçuk kuçuk bir suru işe yarayan script yazabilirim. Bu arada yağcılık olacak ama üstadım sunucu açarda ben gelmez miyim :D

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Ertaş Levent
Soyadınız : YÜKSEL
Istediğiniz alan : Script
Neden katılmak istiyorsunuz : Önceden kendi çapımda script yazmışlığım var (mesaj botu tarzı bir şey). Soyleyeyim öyle süper şeyler yazamam ancak kuçuk kuçuk bir suru işe yarayan script yazabilirim. Bu arada yağcılık olacak ama üstadım sunucu açarda ben gelmez miyim :D
Bak skript kısmına 3/3 oldu :) Skype adresim : minecraftprosu

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani bravo. Böyle bir konu açılıyor ve yetkililer bu konuyu sunucu yetkili alımına taşımıyor. 6 gün daha yokum bakalım neler neler olacak.

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
Adınız :ibrahim
Soyadınız :yıldız
Istediğiniz alan : mimar
Neden katılmak istiyorsunuz : çünkü mimarima güveniyorum ha fakat benden iyi mimarısı olan yok demiyorum fakat türkiyede mimarım güzel diye gelen çoğu kişinin mimarisi kötü oluyor neden katılmak istiyorsun dersenizde ben zaten hamachli swlerde çalışıyorum buildler yapıyorum ve sizede katılarak bir nevi kendimi kanıtlamak isiyorum
iyi günler

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Metin
Soyadınız : Arslan
Istediğiniz alan : Mimar
Neden katılmak istiyorsunuz : Bende bir işin elinden tutmayı seviyorum ve Mimarlığı seviyorum.
Unutmadan Skyblock da olacak mı?

BagCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız : Emre
Soyadınız : Çakan
Istediğiniz alan : GENEL
Neden katılmak istiyorsunuz : 5 yıldır oynuyorum bu oyunu sayamayacağım kadar cok serverda yetkili olmuşumdur 6 ay kadar bir süre ara vermiştim şimdi ise geri dönüyorum ve güzel bir projede yer almak istiyorum.

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O serverde yetkiliyim ve hangi akla hizmet bizim adımızda server açmaya kalkıyosunuz
Minecraft Globeldir' türkiyede kaç tane XCraft diye bir Sunucu var bak bakalım birde Yabancılarda kaç tane XCraft diye sunucu var bak bakalım.
Sunucumuzu kapatmayacağız, lisansıda var ; TIKLA

BagCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
byMasterTurk Alım Başvuruma Bakar Mısınız ?

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız :ibrahim
Soyadınız :yıldız
Istediğiniz alan : mimar
Neden katılmak istiyorsunuz : çünkü mimarima güveniyorum ha fakat benden iyi mimarısı olan yok demiyorum fakat türkiyede mimarım güzel diye gelen çoğu kişinin mimarisi kötü oluyor neden katılmak istiyorsun dersenizde ben zaten hamachli swlerde çalışıyorum buildler yapıyorum ve sizede katılarak bir nevi kendimi kanıtlamak isiyorum
iyi günler
Adınız : Metin
Soyadınız : Arslan
Istediğiniz alan : Mimar
Neden katılmak istiyorsunuz : Bende bir işin elinden tutmayı seviyorum ve Mimarlığı seviyorum.
Unutmadan Skyblock da olacak mı?
Skype : minecrafprosu ekleyiniz.[DOUBLEPOST=1405171171,1405171140][/DOUBLEPOST]
Adınız : Emre
Soyadınız : Çakan
Istediğiniz alan : GENEL
Neden katılmak istiyorsunuz : 5 yıldır oynuyorum bu oyunu sayamayacağım kadar cok serverda yetkili olmuşumdur 6 ay kadar bir süre ara vermiştim şimdi ise geri dönüyorum ve güzel bir projede yer almak istiyorum.

BagCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
byMasterTurk Skypeden İstek Yolladım Kabul Etmenizi Bekliyorum.

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız :Kaan Cem
Soyadınız : Yılmaz
Istediğiniz alan : aslında op olablrm sbshhs ^genel^
Neden katılmak istiyorsunuz :canım cok sıkılıyor bu sıkıntı senle gidecek gibi görünüyor Thanks ^,^