LegendCraft & CraftRise Sınırsız Kredi Açığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar CrystalGamingTR YouTube kanalından ben Davut.
Biraz araştırma yaptıktan sonra bu sunucularda ve Batıhost VIP sistemini kullanan tüm sunucularda genel bir sınırsız kredi yükleme açığı buldum.
Ama sistemi kullananlar endişelenmesin, Batıhost'un yetkili abisiyle konuşup açığı kapadık. Bu sorundan bahsetmeden önce de diğer konularda bana yardımcı olan birisiydi, değerini bilelim yani :D
Ayrıca LegendCraft ile de görüştük, onlara da bahsettik ve önlemlerini aldılar. CraftRise sunucusuna da müsait olduklarında söyleceğiz. Bunu söylememin amacı, kötü amaçla bulmadık bu açığı, bulup söyledik bilginiz olsun. Biz beyaz şapkalılardanız :D

Neyse bunu bir videoyla göstermek istiyorum;

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bulsan bi sen bulurdun helal olsun davutabi :D
Bu arada skypeden mesaj attım hala cevap atmamışsın :(

@ForcEmir @StableDeveloper size de bi etiket atalım :)

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim anlamadigim bunu onceden baska birisi bulamazmiydi sinsi sinsi kendine cakar parayi hic kimseye soylemez

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam şu an bildirim yaptınız, açığı kapatıp hesabınızı sıfırlayıp ban atacaklar, ödül vermeleri gerekirken böyle olacak görürsünüz :D
CraftRise yi Bilmem Fakat Legend de Oyle Bir Sorun Yasamadik Ilk Yanlis Anlama Olup Ban attilar Ardindan Actilar Hatta VIP Bile Verdiler

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olay dün yaşandı, dünde bizim mysql çöktüğü için Ticket sistemiyle bize ulaşmaya çalışmışlar fakat bizimde dün ticketlar ile ilgilencek vaktimiz yoktu zira sabah 10 dan öğlen 5 e kadar Uğraştık ve azcık mola verdik, sitede kredi gördüğümde skype yoluncan iletişim kurduk amaçları zarar verdik ve Videoyu paylaşmak içinde bizden izin aldılar, gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum. Bu bi felakete dönebilirdi :)

İlk baştan banladım, olayın aslını bilmiyodum sonradan anlayınca VIP heiye ettim :) banlarınıda açtım , bu forumda böyle güzel insanlar olması çok iyi bir şey

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olay dün yaşandı, dünde bizim mysql çöktüğü için Ticket sistemiyle bize ulaşmaya çalışmışlar fakat bizimde dün ticketlar ile ilgilencek vaktimiz yoktu zira sabah 10 dan öğlen 5 e kadar Uğraştık ve azcık mola verdik, sitede kredi gördüğümde skype yoluncan iletişim kurduk amaçları zarar verdik ve Videoyu paylaşmak içinde bizden izin aldılar, gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum. Bu bi felakete dönebilirdi :)

İlk baştan banladım, olayın aslını bilmiyodum sonradan anlayınca VIP heiye ettim :) banlarınıda açtım , bu forumda böyle güzel insanlar olması çok iyi bir şey
Umarım Tüm Sıkıntılarınızı Çözmüşünüzdür. İyi Günler. İyi Forumlar Herkeze :)

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
CraftRise'den yetkili var mı etiketleyebileceğim?
Eğer bu mesajı görüyorlarsa, Batıhost ile iletişime geçip güvenlik şifrelerini değiştirsinler. Ne olur ne olmaz.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
@WeepingAngelTR , Erkan abiyle iletişime geçip güvenlik kodunuzu değiştirin.
Güvenlik koduna gerek yok, benim yaptığım daha kısa bir çözüm mevcut. Erkan beye konuyu ilettim. Kendisi yakın zamanda çözümü forumda paylaşacak.

Hemen kullanmak isteyenler için:
PHP:
$ip_adress = array("85.95.249.171","85.95.249.172");

!in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], $ip_adress) == true ? die(): null;

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...