LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
GotPvP'ninmiş cidden Map. İhsan bende Siz yaptınız sanmıştım

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
SUNUCUNUN HERŞEYİ ÇALINTI

Ve bunu hacker birisinden, emek yiyen birisinden duymak ayrıca bizi üzdü.

Lobimiz bize ait değil , şuanda yeni lobiler yeni oyunlarımız sürüyor :)

GotPvP'ninmiş cidden Map. İhsan bende Siz yaptınız sanmıştım
Bir önceki lobiyi biz yapmıştık oda çok tps yiyor diye internetten indirmek zorunda kaldık, şuandada yeni oyunlar tarafımızca yapılıyor , lobiler ve maplarıda bir yabancı bir build ekibi tarafından yapılıyor

MrCookie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hmm Amerikan Serverleri Neden Böyle Şeylere İzin Veriyorki Hypixel Mesela Dünyanın En İyi Sunucusu Olmasına Rağmen Maplari Çalınıyor {World Downloader İle...} Herneyse Yani Map Kendiniz Yapsanız Nolurki Çok Kötü Olcanı Sanmıyorum 5. Sınıfa Giden Kardeşim Bile Çok Güzel Buildlik Yapıyor :/

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Ve bunu hacker birisinden, emek yiyen birisinden duymak ayrıca bizi üzdü.

Lobimiz bize ait değil , şuanda yeni lobiler yeni oyunlarımız sürüyor :)

Bir önceki lobiyi biz yapmıştık oda çok tps yiyor diye internetten indirmek zorunda kaldık, şuandada yeni oyunlar tarafımızca yapılıyor , lobiler ve maplarıda bir yabancı bir build ekibi tarafından yapılıyor
Burda konuyu nasılda ters köşe yapıpta adamı hemen suçlamaya kalkmışsın

''Ve bunu hacker birisinden, emek yiyen birisinden duymak ayrıca bizi üzdü.''
Ne alakası var şimdi map çalmakla bunu hileci birisimi söylüyor ile? gerçekten zeytin yağı gibi hemen üste çıkmaya çalışıyorsunuz pes vallahi ki.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11

Ne alakası var şimdi map çalmakla bunu hileci birisimi söylüyor ile? gerçekten zeytin yağı gibi hemen üste çıkmaya çalışıyorsunuz pes vallahi ki.
Zeytinyağı'nın üste çıkmasının insanın iradesine bağlı olduğu söylenemez.

ByCooky58

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkdaşlar bildiginiz üzere 1 ay önce makinemızın hdd'si yandı ve hala bazı sunucularımız hala kapalı Lobide hdd'nin araya kaynamıştı :)
Elimizden geldigince sunucuları onarmaya ve yapmaya çalışıyoruz ama ekibimde zaten sunucumuza göre az kişi var tabi tek sorun bu olsa keşke benim bu yıl üniversite sınavım var :(Zaman olsa keşke daha neler neler yapacagızda .

Lütfen sizden biraz anlayış bekliyoruz ..

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Arkdaşlar bildiginiz üzere 1 ay önce makinemızın hdd'si yandı ve hala bazı sunucularımız hala kapalı Lobide hdd'nin araya kaynamıştı :)
Elimizden geldigince sunucuları onarmaya ve yapmaya çalışıyoruz ama ekibimde zaten sunucumuza göre az kişi var tabi tek sorun bu olsa keşke benim bu yıl üniversite sınavım var :(Zaman olsa keşke daha neler neler yapacagızda .

Lütfen sizden biraz anlayış bekliyoruz ..
Başka hesapmı bu?

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ne yazıkki sizin gibi zavallı insanlara gülüyoruz... Faction'umuza yaptığınız şeyleri yayınlamak istemiyorum hepsinin logları kayıtları elimde.

Sizin gibi 1 ay sunucu açıp 1 ay sonra kapayıp paraları cebe atınca yok yazın tekrar devam edicez falan filan ayaklarına girmiyoruz, 2 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz :) oyuncularımızın emekleri bizde sağlam duruyor sizin gibi kalitesiz sunucularda değil.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Ne yazıkki sizin gibi zavallı insanlara gülüyoruz... Faction'umuza yaptığınız şeyleri yayınlamak istemiyorum hepsinin logları kayıtları elimde.

Sizin gibi 1 ay sunucu açıp 1 ay sonra kapayıp paraları cebe atınca yok yazın tekrar devam edicez falan filan ayaklarına girmiyoruz, 2 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz :) oyuncularımızın emekleri bizde sağlam duruyor sizin gibi kalitesiz sunucularda değil.
Emir bi konuşma açarmısın bana söyliyeceklerim var.

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0

Bizim paralarımız hiçbir zaman cebimize girmedi ki kapatalım :) Aldığımız , kazandığmız tüm paralar batıhost hesabına aktarılıyor.
Onun dışında size faction sunucunuza yaptığım şey 2dk'lık bir işti sunucunuza daha çok zarar verebilirim zamanında az çekmediniz bizden :)

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim paralarımız hiçbir zaman cebimize girmedi ki kapatalım :) Aldığımız , kazandığmız tüm paralar batıhost hesabına aktarılıyor.
Onun dışında size faction sunucunuza yaptığım şey 2dk'lık bir işti sunucunuza daha çok zarar verebilirim zamanında az çekmediniz bizden :)
Buyur, Bari kapalı sunucuya saldırıyorsunuz :)

Hangi sunucunla bize kafa tutuyorsun? 3 ay sonra açıp sonra 1 ay sonra kapatıcağın sunucuylamı?

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Site açılmıyor dostum. Kayıt olamıyoruz bi el at.