LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
inanmana gerek yok zaten server skyblock yenilediniz iyi hoş güzelde adam ilk günden golem spawnerleriyle oynuyor serverde oynasak 1 golem spawneri zor buluruz onlar 30-50 arası spawner birde oyuncu.

EfeGenc44

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server çok kaliteli build çalıntı deil ve build muhteşem hub olarak her şey var.Başarılarınızın devamını dilerim:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi: sevgilerle: EfeGenc44 :ekask::ecehver:

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok kaliteli build çalıntı deil ve build muhteşem hub olarak her şey var.Başarılarınızın devamını dilerim:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi: sevgilerle: EfeGenc44 :ekask::ecehver:

Teşekkürler Efe en yakın zamanda Rush sunucumuzuda ekleyecegiz :)

inanmana gerek yok zaten server skyblock yenilediniz iyi hoş güzelde adam ilk günden golem spawnerleriyle oynuyor serverde oynasak 1 golem spawneri zor buluruz onlar 30-50 arası spawner birde oyuncu.

Oyuncuların geneli ya 4 tl verip spawner alıyor yada vip alıp alıyorlar yoksa biz dagıtmıyoruz hem biz sizlere çogu spawnerleri alaabililesiniz oyunun zevki cıksın diye markete spawner koyduk daha napalım :)

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
100m golem oyuncularda 50 tanecik golem spawneri :) adamlar 5 trilyonu ne ara buldular :D ?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncuların hicbirinde 50 tane golem spawneri yok boşuna burada sallama yapmayınız .

quintonmostert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kurucular Dün sky blocktan 2 tane spwanlar aldim 8 tl ye sabah kaltim 1 i yoktu ada kimse yok tek ben vardim ! ! !

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşımın spawnerini biri çaldı adasında kimse yoktu tek kendisi vardı spawnerini birisi çaldı şikayetçiyiz .
Arkadaşım oyundaki nick : quintonmostert

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şahsen hapishaneyi hiç beğenmedim benim bildiğim cops and robberts [hapishana] mahkumlar birbirine vuramaz gardiyanlar mahkumlara yol gösterir banyoya mutfaga gibi ama sizin serverinizde herkezin elinde bir diamond kılıç doğdugun an tak diye öldürüyolar yani mahkumlar birbirine vurucaksa o zaman mahkumlara kılıç vermeyin

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şahsen hapishaneyi hiç beğenmedim benim bildiğim cops and robberts [hapishana] mahkumlar birbirine vuramaz gardiyanlar mahkumlara yol gösterir banyoya mutfaga gibi ama sizin serverinizde herkezin elinde bir diamond kılıç doğdugun an tak diye öldürüyolar yani mahkumlar birbirine vurucaksa o zaman mahkumlara kılıç vermeyin

Biz gerçekci olsun diye mahkumların birbirine vurmasını ayarladık istersek ayarlarız.

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biz gerçekci olsun diye mahkumların birbirine vurmasını ayarladık istersek ayarlarız.
bu gerçekçilik biraz fazla ama oyuna giriyoruz anında ölüyoruz gardiyanlar kapıyı açıyo öldürüyo mahkumlarda kılıç var öldürüyorlar gerçekçilik istiyorsanız mahkumlar kılıç alamasın önerim şöyle olsa kaçıs yolu daha farklı dışarıda parkur olsa tabi bayaga zor bi parkur olsa en sonda tabela olsa zamanında mahkumlar kazanırsa [bu oyunu mahkumlar kazandı ] gibi oyun zamanı dolunca [bu oyunu gardiyanlar kazandı ] gibi olabilir

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm düşündürücü gerçekten :) başka neler olabilir ?