LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam artık sizin serverde oynamıyorum pes ettim her 50k yaptığımız adayı yıkdınız.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LegendCraft Admini Hand Survival Harekete geçmiş telif geliyormuş istersen skptan konuş ama adam çok kızdı söyleyeyim skp : silobaba2121[DOUBLEPOST=1435491265,1435490536][/DOUBLEPOST]

Son düzenleme:

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LegendCraft Admini Hand Survival Harekete geçmiş telif geliyormuş istersen skptan konuş ama adam çok kızdı söyleyeyim skp : silobaba2121[DOUBLEPOST=1435491265,1435490536][/DOUBLEPOST]

Sana göre bir şey yok biz bunu önceden handsurvivaldan izinli olarak yaptık illaki konuşalım diyorlarsa gelsinler;

tamam artık sizin serverde oynamıyorum pes ettim her 50k yaptığımız adayı yıkdınız.

Sana gelincede bizim adminlerimiz böyle bir şey yapmaz ! boşuna onu bunu suçlamayınız.

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
öyle demesi kolay ihsan! her zaman öyle dersin fakat sana ispatlamak için ne yapayım sonra adamı yapacan mı ! suçlama değil bu sadece adama kim set 0 çkedi ve nie cekdi sebebini soruyorum size ? sebeb bulamıyorsun.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
+300 online mı +150 online mı yoksa 50-100 arası online mı valla benim gördüğüm 70i geçmiyor

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bizde Türkçe dersi diye bir şey yok :) 100 üzerinde diyorsun konuyu nerden nereye taşıyorsun. Amacın konu çivilemekse kendine bi konu aç onun üzerinde çalış. Tek isteğim böyle yorumlar yapacaksan bu konudan uzaklaş :sinirli:[DOUBLEPOST=1427482116,1427482064][/DOUBLEPOST]Eğer serverimizi sevmediysen buildligini felan kendinde bir server aç senide görelim :) Bukadar basit
Maalesef ki, eleştiri kaldıramıyorsunuz. Eleştiri kaldıramamakla sunucu yrüümez. Şimdi bunu da konuyu çivilemek olarak değerlendireceksin biliyorum.
Yani her eleştiri yapan konu mu çiviliyor?
İnan bana o beğenmediğiniz "eleştirenler" olmasaydı, şu anda ne oyun dünyası, ne Minecraft dünyası, ne de Minecraft sunucuları bu kadar gelişmiş olacaktı... :)

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum şimdiyece hep güzel sunucuları yabancılar yaptı ama son noktayı biz koyduk ve koyuyoruz :)
Maalesef ki, eleştiri kaldıramıyorsunuz. Eleştiri kaldıramamakla sunucu yrüümez. Şimdi bunu da konuyu çivilemek olarak değerlendireceksin biliyorum.
Yani her eleştiri yapan konu mu çiviliyor?
İnan bana o beğenmediğiniz "eleştirenler" olmasaydı, şu anda ne oyun dünyası, ne Minecraft dünyası, ne de Minecraft sunucuları bu kadar gelişmiş olacaktı... :)

tabikide haklılık payınız var ben size eleştiremezsiniz demiyorum ama adam emeklerimizi bilmeden 0 emek var diyopr bunu demeyede hakkı bence yok.
+300 online mı +150 online mı yoksa 50-100 arası online mı valla benim gördüğüm 70i geçmiyor

Ne 70 onlinesi be :D sen yanlış ipye giriyodursun daha bugün 684 kişi olduk ;
ip:play.LegendCraftTR.com

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bilmiyorum valla bugün açtım baktım 48 di

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali