[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

Left 4 Craft 2 Devam Adventure Haritasını Nasıl buldunuz?

• Çok Güzel!!!

Kullanılan: 11 57.9%
  • Güzel!

Kullanılan: 5 26.3%
  • Berbat

Kullanılan: 3 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oha 3. haritaya ne zaman başladın? Çok merak ettim fotoğraf bilgi felan paylaş. Bide final olcakmış kesin çok iyi olucaktır. Ellerine sağlık kardeşim.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgi olarak şunları söyleyebilirim;
Server dosyaları olmucak sadece save
Konuşma metinleri iplerle değil o bölgeden geçtiğinizde çıkacak ve /say komutuyla olmuyacak
Kendimize ait Texture pack ile bambaşka bir L4C2 haritası olucak (molotof texturesi felan)
Helikopter sürme olayını daha realistic yaptım. Oynayınca çok beğeneceksiniz.
Grupta bi dağılma yaşanacak. @Oxoxza 'nın verdiği öneri
Gelişmiş zırhlar olucak
Çok daha realistic olucak.
Güzel bir son bekliyor.
Şimdilik diyebileceklerim bu kadar resimleri sonra ekliyeceğim. Daha erken.

Oxoxza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgi olarak şunları söyleyebilirim;
Server dosyaları olmucak sadece save
Konuşma metinleri iplerle değil o bölgeden geçtiğinizde çıkacak ve /say komutuyla olmuyacak
Kendimize ait Texture pack ile bambaşka bir L4C2 haritası olucak (molotof texturesi felan)
Helikopter sürme olayını daha realistic yaptım. Oynayınca çok beğeneceksiniz.
Grupta bi dağılma yaşanacak. @Oxoxza 'nın verdiği öneri
Gelişmiş zırhlar olucak
Çok daha realistic olucak.
Güzel bir son bekliyor.
Şimdilik diyebileceklerim bu kadar resimleri sonra ekliyeceğim. Daha erken.

Hocam Anlattılarınıza Göre Çok Güzel Duruyor,Son Harita Zaten Güzeldi Bu Nasıl Bir Şey Olacak Çok Merak Ediyorum (Ne Yağcyımışım Ben Ya :D)

Edit: Hocam Bazı Yerlere Oyundaki Gibi Silah Koyar mısın,Korunaklı Noktalarda Olduğu Gibi.

Bir De Şu Yeni Projeniz Hakkında Biraz İpucu Fena Olmaz :p

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helikopter çalıştırmak 3 aşamadan oluşucak. Motoru çalıştırma, pervaneyi çalıştırma ve herkesin yerlerine geçmesi
Grupta bir ayrılma söz konusu olucak tabii isteyerek değil.
RPG tadında bir zombi haritası olucak (TWD izleyenler bilir)
Texture pack 'ımız hala editlenmekte. Daha doğru TP bizim değil sadece editliyoruz.
Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar çünkü diğer haritalarda olduğu gibi doğaçlama gidiyorum. Fikriniz varsa söyleyin

[DOUBLEPOST=1398236010,1398176476][/DOUBLEPOST]Aşırı güzel bir map sizi bekliyor arkadaşlar. Bunu söyleyebilirim. 1 hafta da sadece bunlarımı yapabildin diyen arkadaşlara sesleniyorum. Bu resimde gördüğünüz alan kadar altında sistem var ve ayriyetten resource pack editliyorum. Çok güzel olucak. Böyle oyundan 1-2 dialog sesli bir biçimde verilecek. L4C2 'nin müzikleri felan olucak. Çok iyi yaa :)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne diyebilirim tebrikler :D
Arkadaslarla video cekebilirmiyiz?

(Bonimax hesabım kapandı bu hesapla giriyorum)

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabii çekebilirsiniz fakat tek bir şartım var videonun altına haritanın linkini ve benim yaptığımı belirtmeniz. Onun dışında bir şey istemiyorum. Çekince verin konuya ekliyeyim.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabii çekebilirsiniz fakat tek bir şartım var videonun altına haritanın linkini ve benim yaptığımı belirtmeniz. Onun dışında bir şey istemiyorum. Çekince verin konuya ekliyeyim.
Tamam :)

(Bonimax hesabım kapandı bu hesapla giriyorum)

Oxoxza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam Sen Haritayı Tek Başına Mı Yapıyorsun,Helal Olsun...

Şu Eşyaları Da Nicklere Versen,Sandıklara Koymasan Daha İyi Olmaz Mı?

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nicklere nasıl vereceğimi biliyorum. Fakat daha önce l4d serisinden herhangi birini oynadıysanız görürsünüz ilk başta elinizde hiçbir şey olmaz sonradan alırsınız. Bu yüzden chestlere koydum. 2 adım gidip chest 'i açmak sorun olmaz sanırım :) Zaten 3. map L4C2 serisinin son mapi olucak. Kapanış süper olucak :D Başka haritalarla çıkıcam karşınıza.

Oxoxza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok Ben O Anlamda Söylemedim Bir Kişi Farklı Karakterlerin Eşyalarını Alıp Oynamasın Diye Söyledim.Şu Son Map Tahmini Olarak Ne Zaman Sunulacak Bizlere :D

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maksimum 1 ay sonra o da sistemler çok mesela ilk başlangıç yerini gördünüz. Onun altında bir o kadar da sistem var. Bi de okul olunca günde 1-2 saat yapabiliyorum. Ayrıca haritanın kurallarına uymak zorunludur. O yüzden kimsenin alıcağını düşünmüyorum.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmuş :D
Ama Left 4 Dead'in Zaten Minecraft Haritası Var. Emin Ol Her Oyuna Bin Basar.
Ama Güzel Hani :D

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten left 4 dead in minecraft haritası yok demedim?
Minecraftın left 4 dead haritası yok dedim.[DOUBLEPOST=1398865609,1398504960][/DOUBLEPOST]Güncel

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu haritayı "berbat" bulan arkadaş. Haritanın hangi yönlerinin "berbat" olduğunu yazarsan 3. harita da o hataları düzeltiriz.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur. 3. haritamız çok güzel ve son haritamız olucak. şu an yapım aşamasında. 2-3 hafta girmedik. Fikrimizi, ismimizi çalanlar olmuş. Onlarla bizi karıştırmayın. Konu yöneticilere bildirildi. Telif hakkı diye bir şey var. Her ne kadar ülkemde adalet hayat kadınındaki namus kadar olsa da umarım gereği yapılır. İyi akşamlar.