[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

Left 4 Craft 2 Devam Adventure Haritasını Nasıl buldunuz?

• Çok Güzel!!!

Kullanılan: 11 57.9%
  • Güzel!

Kullanılan: 5 26.3%
  • Berbat

Kullanılan: 3 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

_______________________________________________________________________________________________________________________________
Açıklama
Merhaba arkadaşlar size yaptığımız bir devam adventure mapini sunuyorum. Bu map L4D serisinde olduğu gibi Safe Houselerden oluşmakta. Amaç bölümün sonundaki kaçış yoluna ulaşmak. Buraya kadar önünüze engeller çıkacak tabii. Bu arada Devam Mapi demek "Buraya varan hayatta kalır" bölümünden sonra beğenilere göre seriye devam edilmesidir. Bu map daha önce hiç görmediğiniz ya da benim görmediğim özelliklere sahip. Hiçbir mod kullanılmadan tamamen Minecraft 'ın özellikleriyle yaratılmış bir maptır. 3. map için çok güzel planlarımız var. Yine 2. haritanın alacağı beğenilere göre 3. haritayı çıkartıcağım. Bu map 2. yi gölgede bırakıcak türden bir maptır. Oldukça zor ve eğlencelidir. Umarım beğenirsiniz.

İçerik
İçerik olarak üstte söylediğim gibi daha önce görmediğiniz şeylerler karşılaşacaksınız. Hiçbir mod kullanılmamıştır. Tek yapmanız gereken mapı aşağıda verdiğim server dosyasıyla açmak. Yani mapı kendir serverinize atmıcaksınız. Direkt verdiğim server dosyasını açıp hamachi yi açıp ip yi gireceksiniz ve başlat.bat 'tan serveri açıcaksınız. Diğer türlü harita oynanmaz. Çünkü ayarlı pluginler gerekli. Eğer spawn sorunu olursa /warp spawn yazarak spawnın olduğu yere gidebilirsiniz. Checkpoint 'e bastığınızda /home yazarak checkpoint 'e geçebilirsiniz veya öldüğünüz yer checkpoint ten uzaksa /back yazarak öldüğünüz yere dönebilirsiniz. Map 4 kişiliktir. Diyelim ki 4 kişi oynucaksınız nicklerinizi;

*NickTR
*RochelleTR
*EllisTR
*CoachTR
olarak ayarlamalısınız. Nickler böyle olmalı çünkü haritayı ona göre ayarladık. Server dosyasının olduğu rar da Woodbury 'nin haritası da var. O yüzden gidiceğiniz yerleri bulmakta zorluk çekmezsiniz.

Bölümler
1)Daima Güneye Dogru
2)Otoban
3)Askeri Üs
4)Yeni bir umut

1. Map
https://forum.gamer.com.tr/konu/lef...e-adventure-devam-map-1-7-2-episode-1.188660/

Karakterler

1 adet Bot
1 adet Molotof
5 adet ekmek

1 adet Gardiyan Pantalonu
1 adet Molotof
5 adet Ekmek

1 adet Molotof
5 adet Ekmek

1 adet Çelik Yelek

1 adet Zincir Bot

1 adet Molotof

5 Ekmek

Kurulum
Öncelikle buradan server dosyalarını indirin. Haritayı sadece ve sadece bu linkteki server dosyasından indirin. Daha sonra rardaki MCserver dosyasını herhangi bir yere çıkartın. Buradan hamachiyi indirin ve kurun. Daha sonra hamachi kurulumu tamamlandıktan sonra yukarıdan Ağ sekmesine tıklayın ve "yeni bir ağ oluştur" a tıklayın. Sonra ağ adını ve şifresini girin ve arkadaşlarınıza bu ağa katılmalarını söyleyin (mevcut bir ağa katıl diyerek) Herkes bu ağa katıldıktan sonra kendi hamachi IP 'nizi server dosyalarında bulunan server.properties adlı dosyanın içineki Hamachi IP'si buraya gelsin yazan yere yapıştıp kaydedin ve başlat.bat a 2 kez tıklayıp serveri açın. Server.properties e yazdığınız IP yi arkadaşlarınıza dağıtın ve o IP ile servere bağlanın. Virüs total sonucunu görmek için buraya tıklayınız! Haritayı oynama kuralları spawndaki bir odada ve indirdiğiniz rar da bulunmakta bu kurallara uymalısınız!

Görüntüler

Link!!
http://www.mediafire.com/download/3t3272ia36icqzp/Left_4_Craft_2_Ep2.rar

Son düzenleme:

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim körmüsün zahmet edip yukarıdaki yazıları okusana! @CanCeLTR kardeş müthiş bir map gibi gözüküyor. Hemen arkadaşları toplayıp oynuyoruz. Ellerine sağlık 3. mapı bekliyoruz :ASD:D: :D

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu dışına çıkmayalım[DOUBLEPOST=1397664920,1397460652][/DOUBLEPOST]İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ayrıca anketi de doldurmayı unutmayın.

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün arkadaşlarla bitirdik mapı kardeş. Çok güzel bir map ellerine sağlık çok eğlendik. Ayrıca sakladığın Daryl 'ın Arbaleti nide buldum çok işime yaradı. Biraz zor olmuş ama olsun eline sağlık.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3. map hakkında ikilemde kaldım arkadaşlar 4 kişi devam mı etsin yoksa grup dağalsın tek kişi mi devam etsin? Acil yorumu gören herkes fikrini yazsın ona göre devam edicem 3. mapa.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Guzele benziyor °^°

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana göre;
1. map acemilik
2. map kalfalık
3. map ustalık eserim olucak. şu an pek fikir yok kafamda buraya fikrinizi yazarsanız bende beğendiğimi mapta işlerim.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah kardeşim. 3. mapın yapımına da bu gece saat 1 civarında başladım. Baya iyi olucak gibi. Fakat Left 4 serileri sürekli bi yerden bi yere gitmek amacı olduğundan bi zaman sonra sıkıyo o yüzden left 4 craft 2 serisi 3. mapta sona ericek. Ondan sonra daha değişik fikirlerim var :)

Oxoxza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam Eline Sağlık,Bu Harita Bazı Sunucularda Mini-Game Olarak Kullanılabilir.Kaç Kişi Oynansın Soruna Cevabım:

Dört Kişi Farklı Yerde Canlanabilir,Birbirlerini Arayıp Bulduklarında Oyun Devam Eder.(Bu Benim Fikrimdi Çok Uğraştırır Diyorsan Bu Cevabı Yoksay :D)