Leader-Os v2 Güncellemesini İstememe Rağmen Cevap Vermedi.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli gamer.com.tr üyeleri;
Aylar yatta neredeyse 1 yıl önce almış olduğum v2'ye daha yeni skype girdiğimde görmüş oldum ki scripte güncelleme gelmiş. Tabii doğal olarak ben de scripte gelen bu yeni güncellemeyi Fırat arkadaşımızdan istedim. Ancak ne cevap verdi ne bir şey. Hep uzakta gözüküyor. Ben de ulaşamadığımdan dolayı foruma yazmaya karar verdim. Gerekli arkadaş cevap halen vermezse "dolandırıcı" olarak gerek WmAracı'da gerekse R10 gibi forumlarda gördüğüm yerde kötüleyeceğim. Bu konu hakkında olumlu/olumsuz yorumlarınızı bekliyorum...

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@LeaderOS bu forumdada yazmıştı bıraktığını.
Forumda pek dolaşmıyorum hocam bir sürü projem var. Skype 2 hafta önce girdim böyle bir şey gördüm. Cevap alamadım. Telefon numarasını aramak istemiyorum. Rahatsız etmiyim diye.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda pek dolaşmıyorum hocam bir sürü projem var. Skype 2 hafta önce girdim böyle bir şey gördüm. Cevap alamadım. Telefon numarasını aramak istemiyorum. Rahatsız etmiyim diye.

Telefon numarası var ise arayabilirsiniz.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ayni sorunu bende yaşiyorum adam birakti diye 50 tl boşa gitti dostum.
Sonra bir şey deyince adami lekeliyoruz diyorlar.

StoryTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende aynı sorunu yaşıyorum 50 TL verdim script'e ses soluk yok!

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş satışları durdurmuş ancak istediğim sadece girip şu yeni güncellemeyi atması çok zor bir şey yapmayacak belki 1 dakikasını alacak. Doğrudur hayatını belirleyecek sınav önünde ama 1 temayı atmamak bu kadar zor olmamalı mağdur durumuna düşüyoruz. Tekrardan konuyu güncellemek tarafındayım.