Lavinya Texture Pack 128X128bit

canberkca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
LAVİNYA TEXTURE PACK 128X128 BİT (Yenilenmiş Dosya Eklendi)

Gerçekçi ev dekorasyonu yapmak isteyenler için ideal bir pack arkadaşlar. Bu packi tanıtım amaçlı editledim. Kendime ait texture packi yakında sizlere sunacağım. 26 MB olmasının nedeni HD paketler kullanmamdan kaynaklanıyor. Çözünürlük açısından gerçekten harika olduğunu düşünüyorum. Sizlerin isteğinize göre dahada geliştirebilirim. Yakında paylaşıcak olcağım texture packin içinde GALATASARAY-FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR gibi takımlarımızın posterleride olacaktır.Dilediğiniz gibi ev dekorasyonunda kullanabilceksiniz. Desteğinizi esirgemeyin... Teşekkürler...

2013-02-06_22.04.27.png
2013-02-06_22.04.16.png
2013-02-06_22.04.04.png

Not:Texture pack 26.3MB

Alternatif: http://www.dosya.tc/server/TGXGxf/LavinyaTexturePack128x128bit.zip.html

İNCE AYRINTI: KESİNLİKLE VİRÜS YOKTUR. İSTEYEN DENEYİP YORUM YAPARSA SEVİNİRİM.

asmadangel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
teşekkürler çok güzel olmuş hemen indiriyorum...:):)

crayzpoten

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler arkadaşım. Dokular göze çok hitap ediyor. Ayrıca ATATÜRK portreside harika.. Emeğine sağlık ama Rapid linki kırılmış düzeltmeni öneririm..

canberkca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında rapid linki kırık olmaması gerekiyor çünkü ben indirebiliyorum anlamadım. Ama uploadtc sitesinden indirilebiliyor rapidi düzeltmeye çalışıcam. Teşekkür ederim :)

Metehan Nasay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eline sağlık kardeşim yüksek kalitelisi ve üst sürümlerini bekleriz eline sağlık

canberkca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MC PATHER ile yüklüyorsunu demi? Çünkü şuana kadar sadece sende bu sorun çıktı arkadaşım :)

LeqenDKinq

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam deneyeceğim :) Sorun bende ise çok özür dilerim.Saygılarımla:)