Launcherimi Nasıl Update Edebilirim?

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lütfen Premium launcher nasıl update edilir gösterin. Ayarlardan ayarlıyorum. 1.7.4 Play diyorum. Sonra biraz yükleniyor. Ve şöyle bir yazı çıkıyor:
An update to your launcher is available and is required to play 1.7.4. Please restart your launcher.
Yardım eder misiniz? Bu yazı 1.7.2 sonrasına diyor.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Launcheri ka
Pa aca diyo denedinmi :D olmadiysa oyunu sil tekrar indir mine...net den

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tekrar açıp kapıyorum tekrar play a basıyoruum

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
%appdata%\.minecraft üzerinden "launcher.jar" ve "launcher.pack.lzma" dosyalarını sil. Sonra launcher'i tekrar aç.

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sefer de launcher bozuldu. Güncelleme notu çıkmıyor, uptade fail mi ne öyle bir şey yazıyor. Play'a tıklıyorum. Normal yükleniyor. Bu sefer şiir gibi şeyler yazıyor. Sonra hata veriyor. Linux dediğini bir deneyeyim de.
%appdata%\.minecraft üzerinden "launcher.jar" ve "launcher.pack.lzma" dosyalarını sil. Sonra launcher'i tekrar aç.
[DOUBLEPOST=1386952782,1386952688][/DOUBLEPOST]Failed to update notes. Çıkıyor. Linux dediğini şimdi yaptım başka bir sonuç yok. Ayrıca çimen logosu bozuldu, hata veren logoya dönüştü.

karasayko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
.minecraft ı sil sonra launchere yeinden yükle olması lazım.

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sefer de launcher bozuldu. Güncelleme notu çıkmıyor, uptade fail mi ne öyle bir şey yazıyor. Play'a tıklıyorum. Normal yükleniyor. Bu sefer şiir gibi şeyler yazıyor. Sonra hata veriyor. Linux dediğini bir deneyeyim de.
[DOUBLEPOST=1386952782,1386952688][/DOUBLEPOST]Failed to update notes. Çıkıyor. Linux dediğini şimdi yaptım başka bir sonuç yok. Ayrıca çimen logosu bozuldu, hata veren logoya dönüştü.

Hmm. Cidden ".minecraft" klasörünü silmen gerek ama saves bölümü(.minecraft'taki)nün yedeğini al. Sonra tekrar dene.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede aynısı oluyor hem premium launcher hemde crackli launcherde denedim :S neyse 1.7.2 yetiyor bana :D

Zopir101

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bendede aynısı oluyor hem premium launcher hemde crackli launcherde denedim :S neyse 1.7.2 yetiyor bana :D
Hmm. Cidden ".minecraft" klasörünü silmen gerek ama saves bölümü(.minecraft'taki)nün yedeğini al. Sonra tekrar dene.
Linux.gemini: Ben oyunlarımı bir klasöre atıyorum. .minecraft'ı da direk attım. Ondan kaynaklanmış olabilir mi??
Al1Mert:Benimde 1.7.2 launcherdi çok zor bulmuştum günlerce aradım taradım anca bulabildim.

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sorun launcher'da değil .minecraft'tadır muhtemelen. Sil tekrar yükle, çünkü launcher'de hata olamaz. Olmadı Skype'e gel ordan sana 1.7.4 klasörünü atarım.