LastHope.Nitrado.Net 1.8 Lapissiz Sunucu

MertÇiçen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
░▒▓ LastHope.Nitrado.Net ▓▒░
Arkadaşlar Sunucumuzu olabildiğince doğal minecraft gibi yapmaya çalıştık .
>
Sunucumuzda lapis yok .
>Sunucumuzda itemlerinizi /sell hand komutu ile istediğiniz yerde item satabilirsiniz.
>Sunucumuzda sethome komutu deaktif sadece yatak ile çekilebilmekte (klan evlerine sethomeyi önlemek için).
>Maksimum meslek Leveli 25dir.
>Orman Şimdilik Sınırlı (2000x2000) İleride Genişletilecektir.
>Bir Sorununuz olduğunda Kurucu/Admin/Asistan veya Rehberi beklemenize gerek yok ./mail send Destek <Sorununuz> yazarak anında iletebilirsiniz.
>/warp Minigames Eklenmiştir
>Ormanımız sınırlı olduğundan dolayı claim de çok değerlidir.
>Vip Satışlarımız Şu An yoktur İleride Başlayacaktır.

Sunucumuzdan Bir Kaç Görseli Aşağıda Bulabilirsiniz.

Arsalarımız

Spawn

Marketimiz

Mesleğimiz

Ormanımız

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
buildler ( spawn ) harici yaban kalmış gibi birde Her yerde textur pack den dolayı => ( Elmas ) a benzeyen bloklar nedeni ile görünüm baya bozulmuş Ormanın sınırlı olması da tabi biraz kötü durumda kalcakdır lakin '' Düşünce Sisteminiz güzel '' Gelişe bilir bir sunucu

Akiley

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
builde bıraz daha ugraasılmalıydı ama biraz buıld yenılenırse guzel bır sunucu :)

MertÇiçen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar

MertÇiçen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben "ah üzgünüm maplara daha dikkat edicez emek sunucu olması için eventleri kaldırıcaz falan" gibi bi cümle beklemistim fakat bu yanıt yorumları dikkate almadığınızın ispatı oluyor.
maplarımızı tabi ki değiştiricez sunucuyu bir an önce aktif hale getirmek için maplara pek dikkat edemedik ayrıca konuda event ile alakalı birşeyden bahsetmemiştim ben[DOUBLEPOST=1426331458,1426234364][/DOUBLEPOST]Orman Haritamız Güncellenmiştir Değişiklikler Zamanla Eklenecektir.[DOUBLEPOST=1426424725][/DOUBLEPOST]güncel

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis koymayınca sunucunuz emek olmuyor :( . Emek sunucular da ham madde/viphammadde/herhangi bir maden alanı olmaz.
Mimarileri geliştirip,ham maddeyi kaldırıp,çeşitli görevlerle serveri iyileştirebilirsiniz. Ama şu an ki hali için 'Kötü'

MertÇiçen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lapis koymayınca sunucunuz emek olmuyor :( . Emek sunucular da ham madde/viphammadde/herhangi bir maden alanı olmaz.
Mimarileri geliştirip,ham maddeyi kaldırıp,çeşitli görevlerle serveri iyileştirebilirsiniz. Ama şu an ki hali için 'Kötü'
Görüşleriniz için teşekkürler sunucuya görev ekleyeceğiz[DOUBLEPOST=1427549034,1426614447][/DOUBLEPOST]Sunucumuza Minigames Eklenmiştir arkadaşlar[DOUBLEPOST=1432038317][/DOUBLEPOST]Güncel