Lapisli sunuculardaki vip hammadde saçmalığı

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şu lapisli serverlardaki vip hammadde tam bir saçmalık değilmi ? Vip hammaddeye için para vermem ben ? lapiste 2 dk kazsam herşeyim olur değilmi ? zaten lapisli sunuculara girmem o ayrı ama .

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi sen neden bu konuyu açtın? Hadi diyelim bu lapis şeyini eleştirmek için açtın ancak zaten lapisli sunuculara girmem diyorsun. yani burada şikayet edeceğin bir konu yok neden şikayet ediyorsun ki burada?
1. Sunucu şikayetleri bölümünde istediğimiz sucularla ilgili istediğimiz eleştrileri yaparız
2. Benim söylemek istediğim bu tür sunucuların para vermeden yapılacak bir özellik için para alması . lapis 2dk kazarsan birsürü exp ve server parası kazanırsın. markettende istediğini alırsın. ben lapisli bir sunucuda ilk kezz oynarken . 2 dakikada 1 stek diamond alıcak parayı bulmuştum.

Saygılar

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Senin eleştirme özgürlüğüne karşı bir şey söylemedim sadece anlamsız olduğunu belirttim.

2. o tür serverlarda oynamadığına göre bu seni neden ilgilendiriyor?

insanlardan boş yere para alıyorlar hammadde dışındaki vip özellikleri hiçbir işe yaramaz

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu madenden xp gelme ve enchli altin elma ayni zamanda geldi ve oyunun akişini degiştirdi. Tabi ben o zamanalr yabanci bir faction sunucusunda (400 online full pvp) güzel güzel oynuyordum bu güncelleme geldiginde oyundan sogudum :S

Ama yeni açicagim sunucuda eskiyi geri getiricem

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu madenden xp gelme ve enchli altin elma ayni zamanda geldi ve oyunun akişini degiştirdi. Tabi ben o zamanalr yabanci bir faction sunucusunda (400 online full pvp) güzel güzel oynuyordum bu güncelleme geldiginde oyundan sogudum :S

Ama yeni açicagim sunucuda eskiyi geri getiricem
inşallah

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yeni açacağın sunucu bir şeye benzemeyecek ve adını sınırlı sayıda insan duyacak:D
6 plugin ile çalisiyor. Ve kalan sistemler benim kodlamam (java bilgisi). Ayrica daha önce Turkiyenin ilk hub sunucusunu açmistim. Ve 200 oyuncu bunu bekliyor. Bence yeterince benzicek

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fazla ümitlenmek iyidir dostum. Ümitlendiğin şeyi daha iyi yaparsın. Tabi sen ne bilesin böyle şeyleri.[DOUBLEPOST=1404970828,1404970758][/DOUBLEPOST]
minecraft oynayan profesyonel oyuncu mu?
Double post olacak ama Minecraft oynuyorum ve profesyonel bir oyuncuyum. Belkide senin aldığın 2 yıllık 5-10 TL'lik harçlıktan daha fazlasını oyun ekipmanlarıma, oyunlarıma ve oyun konsollarıma harcamışımdır. Minecraft küp bir oyun diye her insanı sadece senin gibi minecraft bebesi sanma ^^

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyun basit olabilir ama oyunun altdallarina inersen ne kadar zor oldugunu anlarsin. Ama bunu anlicak beyin varmi sende bilmiyorum