Lan dan oynama sorunu!!!

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi landan arkadasımla oynamak istiyorum aynı landayız

ben girmeye çalıştığımda boş ekran gözüküyo ve altta tamam yazısı var lütfen yardım

Not:Modlarla Oynamaya Çalışıyoruz

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynı lan dayız derken hamachi ağı mı yoksa kablo ile mi bağladınız. Ve ya bluetooth mu?

modlu oyunayacaksanız mineccaft ın orjinal sitesindeki server programını yükleyin modları o servere kurun ve oynayın ama bunu hamachi den oynamayacaksanız bilgisayarlarınızı kablo ile bağlanmalısınız. Lan ile internet farklıdır. aynı modemle bağilansanız bile.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı lan dayız derken hamachi ağı mı yoksa kablo ile mi bağladınız. Ve ya bluetooth mu?

modlu oyunayacaksanız mineccaft ın orjinal sitesindeki server programını yükleyin modları o servere kurun ve oynayın ama bunu hamachi den oynamayacaksanız bilgisayarlarınızı kablo ile bağlanmalısınız. Lan ile internet farklıdır. aynı modemle bağilansanız bile.
Ataberkcim "Lan" ne demek bilmiyorsun değil mi? Evet, çok belli ettin :)

Lan'da problem çıkıyorsa ufak bir sunucu kurup modları yükleyip oynayabilirsiniz. Konu:
https://forum.gamer.com.tr/threads/modlu-server-kurmak.45699/

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Local Area Network un Baş harfleridir :D İlk atılımlarında bilgisayarların Çalışma guruplarında işe yaraması için Kablolarla bilgisayarlar arasında veri alış-verişini sağlar. Ama yerini yani kabloların yerini hamachi gibi ağ programları ve wireless bağlantı noktaları aldı :D Kabloların adı Ethernet kablosudur. Ama internet e de O kablo ile bağlanılır. Fark ettinyseniz bilgisayarınız da hala bir workgroup vardır.

bu arada senin üyelik tarihin neden çarşamba gözüküyor? :D