Lagsız,kalite Host Arıyorum

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
50-60 kişiyi rahat kaldırabilecek lagsız,güvenilir,kalite bir firma arıyorum 100-130 lira bütçe düşünüyoruz önerebileceğiniz firma varmı?

SessionID

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
50-60 kişi için çok daha ucuz yerler var. 3 GB VDS alın. 60 TL'ye hatta daha ucuza bile bulabilirsiniz.

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese tavsiye ettiğim şeyi tekrar diyorum;

Ne olursa olsun Türk Hostinglerinden almayın. 3-5 yıldır varız diyenler bile 1-2 yılı geçmemiştir, Türkiye'de bu işte çok geç başladı. Sonradan pişman olursun...

ardaarslan22

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese tavsiye ettiğim şeyi tekrar diyorum;

Ne olursa olsun Türk Hostinglerinden almayın. 3-5 yıldır varız diyenler bile 1-2 yılı geçmemiştir, Türkiye'de bu işte çok geç başladı. Sonradan pişman olursun...

Evet Arkadaşımızın da Dediği Gibi

Not:Server Kuracaksan Admin Olmak İsterim Yada Pluginci 12 Yıllık Tecrübeme Güveniyorum

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir kaç tavsiyede daha bulunayım;

Sunucuların verdiği plugin paketlerini kullanmayın.

Eğer düşmanınız veya size gıcık kapan birisi falan varsa mutlaka DDOS Attack savunması yapın.

Mesela şimdi ben server açıpta DDOS koruması yapmazsam server 2 günde pert... DDOS koruması derkende sunucular bu işi yapamıyor her ne kadar yapabiliyoruz desekte. Bu yüzden sadece koruma üzerine çalışan bir siteden alabilirsiniz korumayı.

SessionID

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir kaç tavsiyede daha bulunayım;

Sunucuların verdiği plugin paketlerini kullanmayın.

Eğer düşmanınız veya size gıcık kapan birisi falan varsa mutlaka DDOS Attack savunması yapın.

Mesela şimdi ben server açıpta DDOS koruması yapmazsam server 2 günde pert... DDOS koruması derkende sunucular bu işi yapamıyor her ne kadar yapabiliyoruz desekte. Bu yüzden sadece koruma üzerine çalışan bir siteden alabilirsiniz korumayı.
Hocam DDOS koruması derken CloudFlare tarzı siteler mi?

SessionID

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
CloudFlare DDOS koruması vermiyor diye biliyorum ama CloudFlare zaten websiteleri için :)
Biliyorum da siz sunucular için DDOS deyince aklım karıştı :) Hocam o siteler hakkında şöyle detaylı bir rehber açsanız olur mu? :) Bu arada minecraft host işinde daddycheese çok iyi onu belirteyim.

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biliyorum da siz sunucular için DDOS deyince aklım karıştı :) Hocam o siteler hakkında şöyle detaylı bir rehber açsanız olur mu? :) Bu arada minecraft host işinde daddycheese çok iyi onu belirteyim.
Kesinlikle katıyorum DaddyCheese gerçekten iyi. şu an zamanım kısıtlı fakat bir ara yapabilirim :)

Coser Jr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Otto servere üye yapsana beni lütfen,bu arada 60 tl kazık knk