Lack of updated graphics drivers hatası alıyorum acil yardım çözüm bulamadım...

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

bu hatayı alıyorum ekran kartımı güncelleyip pc ye reset attıktan sonra bu hatayı almaya başladım (premium kullanıyorum)

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hata Ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerekiyor diyor. Bellkide güncellediğiniz sürüm siz,n sürümünüzden düşüktü veya bir beta sürümüne güncellediniz.

yakup2202

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşım ynı sorun bendede var windows 7 aynı sorun bendede var amanasıl yapacağımı bilmiyorum yardım edermisin

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hata Ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerekiyor diyor. Bellkide güncellediğiniz sürüm siz,n sürümünüzden düşüktü veya bir beta sürümüne güncellediniz.
aynı sorun bendede çıkıyor nasıl çözebilirim ekran kartı sürümü nasıl güncellenir bunla ilgili açılmış bir sayfa varsa beni yönlendirirmisniz bende Windows 8 olduğum için aynı hatayla karşılaştım

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
aynı sorun bendede çıkıyor nasıl çözebilirim ekran kartı sürümü nasıl güncellenir bunla ilgili açılmış bir sayfa varsa beni yönlendirirmisniz bende Windows 8 olduğum için aynı hatayla karşılaştım
Hemen suçu Windows 8'e atıyorsunuz, Windows 8 gayet güzel, sorunsuz bir işletim sistemi. Önceki mesajlarda sorunu çözmüşler. Biraz okuyun.

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driver Sacanner indirin orda ekran kartı vardır update edin yeniden başlatın sorun gitti

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hemen suçu Windows 8'e atıyorsunuz, Windows 8 gayet güzel, sorunsuz bir işletim sistemi. Önceki mesajlarda sorunu çözmüşler. Biraz okuyun.
ama kardeşim ben Windows 8 den zaten memnunum ama çözüm önceki mesajlarda var diyorlar ekran kartı güncellenmeli diyor. ama internette bunun yöntemlerine bakıyom yorumlarda insanlar bilgisayarlarının kapandığını kaldırmadığını söylüyor o yüzden hiç bulaşmadım bu site gibi güvenilir siteden faydalanmak istiyorum
iyi oyunlar

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
ama kardeşim ben Windows 8 den zaten memnunum ama çözüm önceki mesajlarda var diyorlar ekran kartı güncellenmeli diyor. ama internette bunun yöntemlerine bakıyom yorumlarda insanlar bilgisayarlarının kapandığını kaldırmadığını söylüyor o yüzden hiç bulaşmadım bu site gibi güvenilir siteden faydalanmak istiyorum
iyi oyunlar
Peki, yardimci olayim. Denetim masasina girin, ardindan aygit yoneticisine girin. Goruntu bagdastiricilari kismini acip ekran goruntusu yollayin.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki, yardimci olayim. Denetim masasina girin, ardindan aygit yoneticisine girin. Goruntu bagdastiricilari kismini acip ekran goruntusu yollayin.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağolsın ama bir sorum daha olacak bu dediğiniz yöntemi internette araştırdım aynısını buldum ama o sitenin yorumlarında pc lerinin kapandığını kaldırmadığıı belirtiliyor bende bilgisayarıma böyle bir şey olur korkusundan elim kolum bağlı emin misiniz bu yöntemden bir sıkıntı bir aksilik çıkarmı ?

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son cevap çözüyorum çünkü
ekran kartın güncel değil kardeş

Nvidia=http://www.nvidia.com.tr/drivers driver

Amd(Ati)=http://support.amd.com/en-us/download

buralardan hangisi kullanıyorsna seç ve indir ben atı kullanıyorum kendi sitesinden indiridim işe yaramadı uniblue dirversacnner 2015 full yazıp fullprogramlardan indir güncel olmayan sürülerce ekran kartı vardır onu update et kurulum sırasında ekran bozuluabilir korkma geri düzelir yeniden başlatırsın sorunun gider kardeş

Achar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorunumu bir bilgisayar uzmanıyla çözdüm hepinize teşekkür ederim galiba burdaki yöntemle yaptı onu sormadım hepinize teşekkürler iyi oyunlar

Ömer6629

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende görüntü bağdaştırıcıları yok napcam lütfen söyle

Son düzenleme: