Kuvars-Craft Solar Survival Map [[ 1.5.1 ]] By -KINA§LI-

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
SÜPER OLMUŞ ELİNİZE SAĞLIK
Teşekkür ederim :)
ASIL KALDIRAMAYAN SENSİN :laugh: EK OLARAK NORMALDE YAPILMIŞ BİR MAPI GİDİP KENDİM YAPARSAM BİR NEVİ EMEK HIRSIZLIĞI OLUR :) FORUMDA ÇÖP OLUŞTURMUŞ OLDUN DİYORSUN ŞUANA KADAR FORUMDA BİR ÇOK SOLAR MAP PAYLAŞILDI AMA 1,5,1 E UYUMLU OLAN ORJİNAL MAP BULUNMUYOR TABİ SENİN ÖZENTİ OLARAK NOOBLARA ÖZEL YAPTIGIN SOLAR MAP HARİÇ :) :) :) :) :) :)
Diyen arkadaşa kapak oluyordur inş. bu teşekkürler :)

frknkrks

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya böyle resimdeki gibi biyer var sadece başka bir şey yok solar surviral arıyodum görünce sevindim ama kursağımda kaldı lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• 2013-04-14_14.00.45.png
    2013-04-14_14.00.45.png
    413.6 KB · Görüntüleme: 420

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ya böyle resimdeki gibi biyer var sadece başka bir şey yok solar surviral arıyodum görünce sevindim ama kursağımda kaldı lütfen yardım edin
Girsene abi içine düğmeye basıcaksın seni ışınlıycak :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
yav ben bu solar survivalı yeni denedim ama suyun altında başlıyoz birde ben gamemode açtım başlangıç yerine gittim orda kurallar kitapta yazıyor diyor ama elimde kitap falan yoktu lütfen spawn sorununu ve kitap sorununu çözün :)
Kardeşim spawn doğru ayarlı eğer serverde oynuyorsan ve essentials plgini varsa /spawn yaz direk başlangıca gidersin kurallar kitapta yazıyor diyo onu ninjakiwi2002 yazmıştı altına da ninjakiwi2002 diye imza atmış şahsen koymadım kitabı daha doğrusu bulamadım da bulsam da koyarmıydım bilmem :D Kuralsız oynayın o cam alanın içine girip düğmeye basın.
LooToS nickiyle gir istersen.

djxxogidjxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bişi soracamya kitapta görevler yazıyormus ama bize kitap verilmedi yoktu ayrıca bir eleştirim var bası biraz kötü olmus suda falan doğuyon ya ondan dolayı ama map çook güzel başarılı ellerine kollarına sağlık kardes :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bişi soracamya kitapta görevler yazıyormus ama bize kitap verilmedi yoktu ayrıca bir eleştirim var bası biraz kötü olmus suda falan doğuyon ya ondan dolayı ama map çook güzel başarılı ellerine kollarına sağlık kardes :)
Teşekkür ederim hatasız kul olmaz eleştirilerini dikkate alıp bir dahaki mapı daha düzgün yapıcağım :) :)
ve kitabı koymayı unuttum :D

djxxogidjxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim hatasız kul olmaz eleştirilerini dikkate alıp bir dahaki mapı daha düzgün yapıcağım :) :)
ve kitabı koymayı unuttum :D
kardeş map harika birkaç daha yorum yapayımda :D kardeş görevleri anlatırmısın bana bildirim olarak gelsin ben mapa basladım 4 tane dünyaya ulaştım sanırım 3 te olabilir bide yiyecek sorunu var yiyecek bulamıyorum bende hile yapmak durumunda kaldım hile yapmak istmezdim kusura bakma

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kardeş map harika birkaç daha yorum yapayımda :D kardeş görevleri anlatırmısın bana bildirim olarak gelsin ben mapa basladım 4 tane dünyaya ulaştım sanırım 3 te olabilir bide yiyecek sorunu var yiyecek bulamıyorum bende hile yapmak durumunda kaldım hile yapmak istmezdim kusura bakma
Kardeş uzakta çok uzakta bi toprak gezegeni var (sanki efsane anlatır gibi oldu) :D
O toprak gezegeninde spawnerler ve sınızsız hayvan var evini oraya taşı :)

djxxogidjxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sağol o gezegeni bulacam şimdi taş topluyom bide gizli sandıkları buldum söylemeden geçmeyeyeyim :D