[Kurulum] CNGame Minecraft Web Portal Sistemi

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam ftp ile atım izinleri hostingerden nasıl degiştirecegim o 7777 yi

Son düzenleme:

PlayBox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Meraba Kardeşim ben dosya ları yükledim izinleri verdim ama şöyle bir hata ortaya çıktı

Warning: require_once(Connections/baglanti.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u192793165/public_html/index.php on line 1

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'Connections/baglanti.php' (include_path='.:/opt/php-5.5/pear') in /home/u192793165/public_html/index.php on line 1

bunun çözümü nedir yardım edermisin ?

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Meraba Kardeşim ben dosya ları yükledim izinleri verdim ama şöyle bir hata ortaya çıktı

Warning: require_once(Connections/baglanti.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u192793165/public_html/index.php on line 1

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'Connections/baglanti.php' (include_path='.:/opt/php-5.5/pear') in /home/u192793165/public_html/index.php on line 1

baglanti.php ac ordaki şeyleri kendine göre ayarla
index.php 1 satırda hata olmuş

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
baglanti.php ac ordaki şeyleri kendine göre ayarla
index.php 1 satırda hata olmuş

PHP uyarısı öyle okunmaz.

Connections klasörünün olduğuna emin misiniz?

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben wamp server ile ilk olarak kendime göre düzenlemek istiyorum acaba wamp server sürümümü uyumlu değil ?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben wamp server ile ilk olarak kendime göre düzenlemek istiyorum acaba wamp server sürümümü uyumlu değil ?

hostinger.web.tr den alıp orda denemeni tavsiye ederim illaki wamp serverinde yapmak istiyorsan maalesef onun hakkında pek biglim yok ama wamp serverin sürümü veya php sürümünde sorun olma olasılığı var.
bende de açılmıyo
Demoyu kaldırdım zaman bulursam kurup eklerim linki.

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi yaptım ben buna nasıl kredi ekliycem admin panelinden falan kredi ekleniyormu ?