Küp Sanatları ekibi

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana böyle bir ekip verseler minecraftta yapılmadık eser kalmaz !

• Beğen
Reactions: DIO

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayat boyu başkalarına bakıp hayranlık duymana gerek yok tek yapman gereken çabalamak
tek çaba sarfederek böyle sonuçlara ulaşılması güç, bunlar ekip işi, konuyu açmamın amacı biraz forumu tetiklemek böyle şeylere cesareti olanları bulmak :)

• Beğen
Reactions: DIO

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
tek çaba sarfederek böyle sonuçlara ulaşılması güç, bunlar ekip işi, konuyu açmamın amacı biraz forumu tetiklemek böyle şeylere cesareti olanları bulmak :)
Zaten kaliteli isler yapan Turk ekipler var onlara girmek icin cabalayabilirsin

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videodaki harita o kadarda şaşalı bir harita değil uzakdan göze hitap ediyor tek bir kişide yapabilir, ekibe gerek yok.
katılıyorum fakat ekip ile 1 günde çıkarılabilir, tek kişi biraz uzun sürer gibi geliyor bana belkide elim yavaştır :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Zaten mimari sabır işidir
Bu arada ne kadar saçma sapan reklam bunlar lan
edit2: Bahane üretmek her zaman en kolay olandır böyle boş konularla doldurmayın bölümü bari

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Attığın harita çok önemli bir çalışma deği.Bu gereksiz bir konu hatta benim için fakat yorum yapma isteği uyandı bende bir anda.

Senin takım dediğin şey girince çok değişiyor biliyormusun ? Takım da yapman gereken de yine aynı olucak.Herkes aslında tek çalışır fakat etrafında seni görenler olunca bir daha özenirsin okadar.Bu işler takımla olmuyor kendinde biraz arıcaksın. Ne takımlar var yetenek yok kişi var.Ne takımlar var 2-3 kişiyle milleti ayakta alkışlatır

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Bütün reizler yorum atmış tebrikler...aferim öncülük edin millete çünkü en iyiler sizlersiniz

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Attığın harita çok önemli bir çalışma deği.Bu gereksiz bir konu hatta benim için fakat yorum yapma isteği uyandı bende bir anda.

Senin takım dediğin şey girince çok değişiyor biliyormusun ? Takım da yapman gereken de yine aynı olucak.Herkes aslında tek çalışır fakat etrafında seni görenler olunca bir daha özenirsin okadar.Bu işler takımla olmuyor kendinde biraz arıcaksın. Ne takımlar var yetenek yok kişi var.Ne takımlar var 2-3 kişiyle milleti ayakta alkışlatır
''Milleti ayakta''dan sonrasını okumadım askhlxhlkasx