| KÜÇÜK KIZ | - | HORROR MAP | ßy Sakarat15 |

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen konuya virüstotal ekleyiniz.
Eklendi :)[DOUBLEPOST=1406754841,1406754792][/DOUBLEPOST]
Afedersinde bütün yorumları okuma gibi bir zorunluluk yok vede sen mapa koymuşsun konuna'da yazda bakan görsün kaç kişilik ona göre indirsin . Cevap verdiğin içinde teşekkürler 2 kişi haritayı oynicaz vede videosunu çekicez güzel mapa benziyor tebrikler. Yeni mapını bekliyorum.
Teşekkür Ediyorum Videonu Özelden Benimle Paylaşırsan Sevinirim :)

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkürler Sizin Gibiler Oldukça Biz Gelişiriz :)

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Gözünü seveyim şu haritalarını puzzle gibi yapma be :( bir yere kadar geliyorum ondan sonrasını bulamıyorum biraz belli et ne yapılması gerektiğini

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gözünü seveyim şu haritalarını puzzle gibi yapma be :( bir yere kadar geliyorum ondan sonrasını bulamıyorum biraz belli et ne yapılması gerektiğini
Elimden Geldiğince Ediyorum Ve Oynayanların %95'i Anlıyor :) Bu Yeterli Biraz Kafa Versen Bulursun Rahat Ol :D[DOUBLEPOST=1406839677,1406839631][/DOUBLEPOST]
Az önce bende çekiyordum bulamadım yine yolu deli oldum kapattım
Nereyi Bulamadınız Be :D Söyleyin Bi

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elimden Geldiğince Ediyorum Ve Oynayanların %95'i Anlıyor :) Bu Yeterli Biraz Kafa Versen Bulursun Rahat Ol :D[DOUBLEPOST=1406839677,1406839631][/DOUBLEPOST]
Nereyi Bulamadınız Be :D Söyleyin Bi
2. kata çıktım hiçbişey yapamadım nereye gidicem anlamadım :D

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. kata çıktım hiçbişey yapamadım nereye gidicem anlamadım :D
Üretim Kısmında Makinenin Sağında Sandık Var İçindeki Depo Anahtarı İle Depoya Gir Ordaki Sandıktanda Bir Anahtar Daha Var Onunlada Arka Bahçeye Çık

Göklerden GT–S6500D İle Gönderildi

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım gerçekten çok iyi yapmışsın ama nereye gideceğimizi bulamadık 25 dakkalık video çektik çok salakça oldu o yüzden tekrar çekelim dedik ama bütün korku sahnelerini biliyoruz o yüzden korkmayız diye çekmedik :) Bidahakine bir kitaba şuraya gidiceksiniz şunu bulacaksınız gibisinden kitap hazırla yoksa 25 dakka gez gez bitmiyo korkunç yerleride kaçırıyoruz . Ama map güzeldi 3. mapını bekliyorum.

cbg2002_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım gerçekten çok iyi yapmışsın ama nereye gideceğimizi bulamadık 25 dakkalık video çektik çok salakça oldu o yüzden tekrar çekelim dedik ama bütün korku sahnelerini biliyoruz o yüzden korkmayız diye çekmedik :) Bidahakine bir kitaba şuraya gidiceksiniz şunu bulacaksınız gibisinden kitap hazırla yoksa 25 dakka gez gez bitmiyo korkunç yerleride kaçırıyoruz . Ama map güzeldi 3. mapını bekliyorum.
Benimde aynı şey oldu video 20. Dk olmuş ben hala asansörün içinde çıkıp iniyom :D

–cbg2002