Korkunçlu Karı Linkleri Yasaklansın

Sizce yasaklanmalımı ?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Merhaba admin abiler;
Sizden ricam forumda insanları korkutacak türden linklerin yasaklanması; forum kurallarında buna dair 10. kuralı gördüm aynen şöyle yazıyor:
  1. Kandırma (trolling)

Kasten üyeleri şaşırtmak, kandırmak amacıyla içeriklerin gönderilmesi yasaktır. Herobrine ile ilgili konularda bu kurala dahildir.
bu cümle "Korkunçlu Karı" sitesi atmanın yasak olduğu anlamınamı geliyor ? Eğer öyleyse mesajın içeriğine ufak bir ekleme yapmanızı rica edecekdim. Şahsen bigün kulaklığım takılı ve ses sonuna kadar açıkken kalp krizinden gitmek istemiyorum.

İyi forumlar

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Tek konuya bakan olarak ....

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence sadece forumdan değil, tüm internet aleminden yok olması için bir şey yapmalıyız. İnternet kullanmakta pek bilinçli olmayan epilepsi hastalarının böyle linklere tıklaması aşırı derecede tehlikeli.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Bence sadece forumdan değil, tüm internet aleminden yok olması için bir şey yapmalıyız. İnternet kullanmakta pek bilinçli olmayan epilepsi hastalarının böyle linklere tıklaması aşırı derecede tehlikeli.
Hayır ben epilepsi hastası olmama rağmen açınca kalpten gitcek gibi oluyom; epilepsi hastalarının hayatı internette çok zor.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok haklısınız bence de buna bir çözüm bulunmalı ki normal sağlıklı insanlar bile bu tür aniden yüksek sesle ve flash gibi yanıp sönen korkunç bir şey ile karşılaştığı zaman felç geçirme veya konuşma yetisini kaybetme riski var.
Özellikle de agar.io oynayacakken yanlışlıkla...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Çok haklısınız bence de buna bir çözüm bulunmalı ki normal sağlıklı insanlar bile bu tür aniden yüksek sesle ve flash gibi yanıp sönen korkunç bir şey ile karşılaştığı zaman felç geçirme veya konuşma yetisini kaybetme riski var.
Özellikle de agar.io oynayacakken yanlışlıkla...
He yaw onu kim yaptıysa Allah belasını versin; direk virüs yüklese daha iyi olurdu, insan ölecek gibi oluyo

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İnternetten kaldıramazsın ama bildiğim kadarıyla URL'yi yazdığında jumpscare olup olmadığına dair bilgi veren bir site vardı. Adını da hatırlayabilsem...

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
@MantisWrath senin açtığın bir site vardı, linkte korkunçlu karı olup olmadığını kontrol ediyordun. *Tam senlik konu*
Şahsen link engellenemediği sürece-Ki bir link değiştirilerek tekrar yüklenebilir, durduramazsınız-bu olaylar bitmez, engellemek içinse ani dalgaboyu değişimlerini ölçen bir sistem-Yapanı görmedim- ve ses frekans-şiddetini ölçen bir başka sistem daha ekleyeceksiniz bu foruma ki epilepsi hastaları forumda böyle linklere tıkladığında özel uyarı alsın, onu da yapmayacak kadar üşengeç adminlerimiz olduğuna göre hiç uğraşmayın ^^

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benimde bir sitem vardı screamerfinder.tr.gg diye mesajlardaki linklere bakıyodum korkuçlu karı varmı diye bakıyodum ama hiç ihbar gelmediği için girmiyorum[DOUBLEPOST=1433772675,1433772644][/DOUBLEPOST]
@MantisWrath senin açtığın bir site vardı, linkte korkunçlu karı olup olmadığını kontrol ediyordun. *Tam senlik konu*
Şahsen link engellenemediği sürece-Ki bir link değiştirilerek tekrar yüklenebilir- Durduramazsınız, durdurmak içinse ani dalgaboyu değişimlerini ölçen bir ayar sistemi ve ses frekans-şiddetini ölçen bir başka sistem daha ekleyeceksiniz ki epilepsi hastaları forumda böyle linklere tıkladığında özel uyarı alsın, onu da yapmayacak kadar üşengeç adminlerimiz olduğuna göre hiç uğraşmayın ^^
Aklımı okudun :S

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benimde bir sitem vardı screamerfinder.tr.gg diye mesajlardaki linklere bakıyodum korkuçlu karı varmı diye bakıyodum ama hiç ihbar gelmediği için girmiyorum[DOUBLEPOST=1433772675,1433772644][/DOUBLEPOST]
Aklımı okudun :S
Başka çaresi de bulunur ama onca uğraşa katlanıp bir forum için benim dediklerime sahip bir uyarı sistemi kimse kurmaz :(