Korku...

SonLahmacun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buraya korku hikayeleri ,(tam burayı yazarken minecraft tan birden gelen ses varya o geldi) korkunç resimler ve videoları paylaşalım.(Sizin yazmanıza gerek yok. Alıntı yapabilirsiniz isterseniz.)
Hikaye:

Merhaba arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim. okula başladığımda her şey çok güzel gidiyordu taki 2. sınıfta aparta çıkana kadar... kaldığım apart 5 kişilikti biz 3 arkadaş tutmuştuk diğer ikisini tanımıyorduk kısa zamanda birbirimize alışmıştık. 1 tanesi hep sevgilisinde kalırdı zaten . bir gece arkadaşlarımdan biriyle sabah 5 e 6 ya kadar oturduk sabaha karşı bi arkadaşımız rüya gördüğünü söyleyerek yanımıza geldi rüyasında birileri onun ellerinin üstünde taşıyormuş ve sen allah yolundan çıktın bizim yolumuza giriyorsun gibi sözler söylüyormuş. tam bu sırada anlatırken biz hadi canım gibi dalga geçmeye başladık o sırada birden sesi kalınlaştı ve bağırarak konuşmaya başladı. ben sürekli sus artık zehra içerdekiler uyanıcak dedim ama beni dinlemedi daha sonra diğer arkadaşım gül içinden dua okumaya başlamış birden güle dönüp sus kes şunu demeye başladı ve karşı çekyata oturdu . gül korkudan koltuğun başına oturdu bi an o sırada aşağı in benden kimse üstün olamaz dedi zehra ve gül bi anda yeter baş edemiyorum diyerek kafasını bana çevirdi o sırada zehrayla gözgöze geldik gözleri kocaman olmuştu kaşları yok olmuştu o anda irkildim sanki felc inmişti kıpırdayamıyordum sadece gözümden bir iki damla yaş akıyordu gül dua oku zehra dediğinde ben dua falan bilmem dedi ve o sırada sabah ezanı okumaya başladı zehra kendine geldi birden . hepimiz çok korkmuştuk zehra dua bilmediğini söylerken şimdi şakır şakır dua okuyordu ne olduğu hakkında bi fikri yoktu farkında değildi sadece gülden çok tiksindiğini ona sinirli olduğunu hatırlıyordu. o gün hiç uyumadık korkudan daha sonraki günlerde bu olaylar devam etti . ışıklar kendiliğinden yanıp sönüyordu. bi anda dua okumaya başladığımızda kitaplar devrilmişti. en garibide size yemin ederim eve giren sineklerdi. sinekler herhangi bir cisme çarptığında yada bi yere konduğunda anında ölüyordu evde sinek leşleri toplamaktan bıkmıştık. bu aralar 4 kişiydik evde 5. arkadaşımız evde hırsızlık yapmış ve yakalanmıştı o yüzden evden ayrılmıştı ama hep böyle şeylerle ilgilenirdi astral seyahate çıktığını söylerdi sürekli rahatsız edildiğini söylerdi çok güzel fal bakardı ama hiç süphelenmiyorduk daha sonra burda bi tanıdık hocaya gittik hoca evi sirkeli suyla silmemizi istedi o gün sirkeleri aldık ama ertesi gün sileriz hemde temizlik yaparız diye karar almıştık ertesi gün uyandığımızda hiç açılmamış olan sirkenin içi bit küçüklüğünde sineklerle doluydu çok korkmuştuk daha sonra benim kendi memleketimden bir tanıdığım var onu aramıştım telefondan bize resmen o evden ayrılan kız arkadaşımızı anlattı bu kız erkek arkadaşıyla münasebete girmiş korktuğu içinde odaya girmiş çocuğa büyüler yapmaya çalışmış kendine bağlamak için ama bişileri yanlış yapmış ve 3 harfliler orda kalmış dedi hepimiz çok şaşırmıştık çünkü duygudan hiç böyle bir şey beklemezdik evet hırsızlık yapmıştı ama sonuçta dini konularda bi yorum yapmaya hakkımız yoktu . sonra bize hepiniz abdest alıp kıbleye dönün ve işaret parmağınızla etrafınızda dönerken 3 felak 3 nas 2 ayetel kürsi okuyun etrafınıza bir çember çiziyormuş gibi yapın dedi . bende buradan bişiler yapıcam ve gidicekler dedi. hemen kalkıp dört arkadaş yaptık bunu farkettiyseniz 3+3+2 toplam 8 yani çift sayı tek sayı olmasın tek sayılar onların ilgisini çeker çift sayıda dua okumayı kesin demişti bu sayının ne kadar olacağının bi önemi yok demişti. hepimiz yaptık o günden sonra evet bi rahatsızlık yoktu ama bazen evde değişik şeyler oluyordu mesela abdest almaya gitmiştim bigün çeşme öyle bir sıkıydıki suyu açamaıştım namaz vakti geçtiğinde çeşmeler çalışmaya başlardı ama bize zararları dokunmuyordu artık . yemin ederim gerçek. şimdi o evden ayrıldık hepimiz bu sene evi tutmaya gelen 2 çocuktan biri evi tuttuğu gün o evde ölü bulundu. tabii ki ona yormamaya çalışıyoruz biz ama ister istemez aklımıza geliyor. allahın yardımıyla o evden sağ salim kurtulduk. böyle şeyleri allah kimsenin başına vermesin .

Hikaye:

10 sene önce kadar oluyor bu olay akşam 12 gibi yataklarımıza çekildik ve yattık. 4 erkek kardeş aynı odada 2 ranzada yatıoruz. Ogün abimin birisi lig maçı için şehir dışına çıkmıştı yani alt ranzanın biri boştu. Bende diğer ranzanın alt tarafında yatıyorum. Neyse uyuduktan bir süre sonra ben uyandım karşı ranzanın üstündeki abime karabasan gelmiş boğuyodu seslerine iniltilerine uyandım. Sonra birden kapı aralandı annem kafayı içeri doğru uzatarak iyi iyi hocaların ruhları ayırma duası tuttu dedi ben afalladım birden derken abim birden oturur pozisyona geçti ve iki kişi sırt sırta birbirinden ayrılamaya çalışıyordu. Bende kendi yerimde yatar vaziyette sanki elime taş almışım (ama taş olduğunu hissettim ) bunlara fırlattım. Bunlar birbirinde ayrıldı ve bi tanesi uçarak alt ranzaya girdi. Alt taraf baya karanlıktı yalnız bi karartı vardı sonra o yukarıdan inen beni işaret etti ve o karartının yüzünü hatırlıyorum hızlı bir şekilde üzerime uçarak geldi ve ben nefessiz kalmaya başladım. Tutuldum kımıldayamıyordum her besmele çekişimde heryerim karıncalanıor tam rahatlıyorum sonra tekrar başlıyordu belki 40 dakika sürdü bu tutulma. Kendime geldiğimde her tarafımı kan ter basmıştı. Sabah kalktığımızdada abim bana gece bana karabasan geldi sen niye uyandırmadın dedi o geceyi hiç unutamıyorum. Bu arada o geceden sonra abime hiç gelmediler. Annemde o gece bizim odaya hiç girmemiş....

Hikaye:

Size anlatacagim bu olay, üniversiteye hazirlandigim yillarda basimdan geçen maceralardan sadece bir tanesi.
Geceleri çalismak bana daha cazip gelirdi hep. Bu yüzden en erken saat 04:00′ te yatardim. Bir gece ablamla ayni odayi paylasmak zorunda kalmistim (ablamin odasina kartonpiyer yapiliyordu). Ablam her zamanki gibi erkenden uyudu. O gece tarih çalisiyordum ve öyle bir kaptirmisim ki yaklasik 4 konu birden bitirmistim.
Test kitabi almak için yandaki kitaplarimin oldugu kütüphaneye gittim ve birkaç test aldiktan sonra odaya döndüm. Geldigimde kitaplarin sayfalari karismis, kalemler yere düsmüs ve en korkutucu olani ise test cevaplarini yazdigim kagita neredeyse okunmayacak kadar silik bir yaziyla “Beni hatirladin mi?” yazilmisti.
Biran kalakaldim, ablama baktim misil misil uyuyordu. Ablamin yanina yaklastim hafifçe sirkeledim ve olanlari anlattim. Uykuya düskün biri oldugu için gözlerini bile açmadan dinledi ve “Saçmalama yat artik, uykun gelmis senin” dedi ve yatti. Biran hak verdim, dislerimi firçalamak için tuvalete gittim. Iiçime bir korku düsmüstü birkere aceleyle dislerimi firçaladim odaya geri döndüm. Aman Allah’im aglamakli oldum bilgisayarim açikti, daha dogrusu açilmisti ve o yazinin yazildigi kagitin üstünde tatil resimlerimden biri duruyordu. Altinda ise “Simdi bir daha düsün beni hatirladin mi?” yaziyordu.
Erkeklik yoktu artik aglamaya basladim ablami kuvvetlice sallayarak uyandirdim ama biryandan da agliyordum. Çünkü o resmin çekildigi yaz, fazla samimi olmadigim ama çok iyi tanidigim bir arkadasim trafik kazasinda ölmüstü. Hiçkira hiçkira agliyordum sinava bagli olarak içimdeki stressde patlak vermeye basladi ve koptum. Aradan 30-35 dk. falan geçmisti annem ve babam gelmis basucumda duruyorlardi. Gözlerime baktilar birer öpücük attiktan sonra isiklari kapatip gittiler. Ablam seslendi “Iyimisin?”, evet dedim ve oda yatti ama ne mümkün ki ben uyuyayim. Sabaha kadar asker gibi uyanik olacaktim. Saatler geçti sabah ezanini duyuyordum. En büyük korkudur aslinda benim için sabah ezani. O muhtesem sessizlikte Müezzinden çikan ilk ses yüregimi hoplatir hep. Uyuya kalmisim sonra, o gün ders çalismadim ki bunun yaninda dershaneyede gitmedim zaten. Gece olmustu yine ders çalismiyordum, sadece oturuyordum ve tv seyrediyordum. Uyuya kalmisim, rüyamda Cem’i (ölen arkadasim) görüyordum, bana sitem ediyordu ve neden mektup yazmiyorsun, bana tatil resimlerinden yolla gibi seyler fisildiyordu. Kan ter içinde uyandim. Birseyleri anlamak isitiyordum ama kafayi yemek üzereydim. Sonra bitti, kesildi ama geçici bir süreymis.
Su an 27 yasindayim yalniz yasiyorum, sabahlari kalktigimda bazi resimlerimi yerlerde buluyorum. Benimle yasayan biri var. Belkide su an sizler gibi yazdiklarimida okuyor..!

HEPSİ ALINTIDIR !

Son düzenleme:

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Türkçen yalnış onun dışında güzel .-.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bruder bence kullanıcı adın dünyanın en kısa korku hikayesi olmaya aday.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(Bir gün bunu ben yaşadım)Bir gün telefonumdan Subway Surfers Oynarken dalmışim(Hafta sonun okul yok)gece olmuş.Gece uykuk gelince telefonumu Subway Surfers ı kapatmadan koltuğa koydum.Sonra biraz cips ve meyve suyu aldım(Tv karşısında telefon oynayacaktım)TV yi açtım.O sırada telefonuma mesaj geldi(Arkadaşımdan)=Kanka benim eve ge.Bende gittim.Varınca arkadaşım kanlar içindeydi.Hemen ne oldu dedim.O bana ''Burda,,dedi.Bir ajda telefonuma mesaj geldi=Kimden=Mustafa(arkadasımın adı)Burdayım.İkimizde korkmuştuk.Çünkü kankamın telefonu hem kapalıydı hemde rafta duruyordu.Be. kankamı lavaboha kanları yıkamaya götürdüm.Aynada kandan'' Ölüm ,,yazıyordu.Sonra bir anda PC açıldı.Bir klasör açılmiştı(PC biz lavabodayken açılmiştı)Bir anda klasör kapandı.SonraKankamla eve döndük.(Benim eve)Kapıyı açmamla içerden bir at cesedi çıkti.(Alıntıdır)