Korku Haritası [1.7.2] Floor -2B (ingilizce)

emrebultm16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir map ama türkçe yaparsam daha iyi olur...

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onu değiştirmek çok da zor değil[DOUBLEPOST=1389045160,1389045092][/DOUBLEPOST]Ayrıca bu map yabancı dostum kimseyi kandırma
haritayı çogu ybancı sitede gördüm bu harita alıntıdır şikayet edecem
HARİTA TAMAMEN BENİM YAPIMIMDIR!!
İngilizce bilmem ve yabancı oyuncu sayısının fazla olması dolayısıyla çeşitli sitelerde var,
yabancı sitelere bakıcak olursanız Made by REMO yazar zaten :D oradan indirirsenizde harita aynı ayrıca türkçeside var ama upload etmeye fırsat bulamadım
Ayrıca çok büyük bi korku haritası hazırlıyorum beni takip edin minecraft tarihinin en iyi korku haritası olucak :)
Bide şikayet etmeye kalkmadan önce iyi araştırın başkasının yaptığı harita bana bir şey kazandırmaz
eğer başkası kendi adıyla koymuşsa onu ben şikayet ederim zaten :)

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Omerci Yaptığım Mapların Seninkinden Farkı Yok Bi Oynamanı Tavsiye Ediyorum Sana, Oynadıktan Sonra Bana Cevap Yaz Birlikte Mcnin Gördüğü En Korkunç Mapı Yapabiliriz He İstemiyorsan Her Zaman Şunu Aklında Tut Seninle Eşit Map Yapan Birisi Var :)

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Omerci Yaptığım Mapların Seninkinden Farkı Yok Bi Oynamanı Tavsiye Ediyorum Sana, Oynadıktan Sonra Bana Cevap Yaz Birlikte Mcnin Gördüğü En Korkunç Mapı Yapabiliriz He İstemiyorsan Her Zaman Şunu Aklında Tut Seninle Eşit Map Yapan Birisi Var :)

Bi yarış içinde değilim, :D ayrıca bahsettiğn bu harita ise söyliyim bu benim internete öylesine yüklediğim bi harita,. asıl çalışmam yetimhane stersen bakaiblirsin. neyse.
beraber harita konusuna sıcak bakmıyorum ama bilgi alışverişi yapabilirz
skype REMO293 (aynı profil resimi)

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi yarış içinde değilim, :D ayrıca bahsettiğn bu harita ise söyliyim bu benim internete öylesine yüklediğim bi harita,. asıl çalışmam yetimhane stersen bakaiblirsin. neyse.
beraber harita konusuna sıcak bakmıyorum ama bilgi alışverişi yapabilirz
skype REMO293 (aynı profil resimi)
Açıkcası Bende Yarış İçerisinde Değilim Bende Zaten Yetimhaneyi Biliyorum Ve Oynadım Bende 2 Map Yaptım Ve Yetimhaneden hiçbir Eksiği Olmadı Forumdada Fazla İlgi Çekti Her Neyse Birlikte Map Yapma İşini Bayramdan Sonra Düşünsek Daha İyi Sanırım Bayramdan Sonra Skypeni Eklerim Oradan Görüşürüz Emin Ol Efsane Bir Map Olacak :) Neyse Hadi İyi Tatiller

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yetimhane mapınında zaten bayatırsmıştım(bide şarkı söylüyolar ya kısık sesle o çk gıcığıma gitti) sakaratın maplarda iyi ikiniz birlikte yapsanız bence map tadından yenmez

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yetimhane mapınında zaten bayatırsmıştım(bide şarkı söylüyolar ya kısık sesle o çk gıcığıma gitti) sakaratın maplarda iyi ikiniz birlikte yapsanız bence map tadından yenmez
Bende aynı fikirdeyim başlayacağız inş