KONUYU SİLİN

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SV güzel ama plugin çevirilerinde hatalar var. ve çoğu plugin türkçe değil, hataları düzeltip türkçeleştirirseniz daha güzel olacaktır svniz.

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun üzerine uğraşıyoruz, Pluginlerimizin %75'i türkçe. Aynı anda her şey olmuyor zaman istiyor. Öneriniz için Teşekkürler.

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serverde Profesyonellik var çok iyi kaç yıldır bu iştesiniz ?

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Builder&rehber&reklamcılarınızın online süresi kısa, oyuncuları uyarın veya yenilerini alın

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu an alımlar deneme henüz sabit bir şey yok. ileride daha iyilerini alıcağız bu konuda emin olabilirsiniz.

KnuDDeL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel ama ''Çakma Rehberiniz'' melisa adlı rehber olduğu sürece o server yürümez. adminler elinden geldiğince ilgileniyor ama rehberde lazım . 1 haftadır giriyorum daha önceden beridir kayıt olan bi arkadaşımıda biliyorum . ben daha o Melisa mıdır nedir bi rehberiniz var onun sürekli online olduğunu görmedim . 1haftada 1 kere gördüm . ondada bana salak dedi bende karşılığını verince Kurucu'ya birşeyler söyledi ve rehberliğim alındı . şu an oyuncularla sadece biz ilgileniyoruz nerdeyse . Rehber nerde ? YOK . Daha sürekli online olduğunu görmedim . Tek isteğim Rehberliğim geride gelsin istemiyorum artık . Yeterki Bahsettiğim rehberinizin rütbesi alınsın . Yoksa her gelen arkadasıma serveri kötülemeye başlıycam .

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen bizimle iletişime geçin, [email protected] veya destek.altinoyuncu.net[DOUBLEPOST=1405548925,1405548880][/DOUBLEPOST]
Server çok güzel ama ''Çakma Rehberiniz'' melisa adlı rehber olduğu sürece o server yürümez. adminler elinden geldiğince ilgileniyor ama rehberde lazım . 1 haftadır giriyorum daha önceden beridir kayıt olan bi arkadaşımıda biliyorum . ben daha o Melisa mıdır nedir bi rehberiniz var onun sürekli online olduğunu görmedim . 1haftada 1 kere gördüm . ondada bana salak dedi bende karşılığını verince Kurucu'ya birşeyler söyledi ve rehberliğim alındı . şu an oyuncularla sadece biz ilgileniyoruz nerdeyse . Rehber nerde ? YOK . Daha sürekli online olduğunu görmedim . Tek isteğim Rehberliğim geride gelsin istemiyorum artık . Yeterki Bahsettiğim rehberinizin rütbesi alınsın . Yoksa her gelen arkadasıma serveri kötülemeye başlıycam .
Lütfen bizimle iletişime geçin, [email protected] veya destek.altinoyuncu.net

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
server güzell şahsen beğendim :D[DOUBLEPOST=1405640185,1405611558][/DOUBLEPOST]:D :D server bossu güzel olmuş :D bugün gittim

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
vip aldım svde[DOUBLEPOST=1405722999,1405683197][/DOUBLEPOST]vip aldım svde

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne güzel :)[DOUBLEPOST=1405764620,1405762031][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1405858030][/DOUBLEPOST]Serverimizde bazı warplarımız yeniden elden geçirilmiş, tnt bugu fixlenmiştir. İyi eğlenceler dileriz!