Konuyu Silermisiniz.

Beğendinizmi

• Evet

Kullanılan: 32 72.7%
  • Hayır

Kullanılan: 12 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Emirhan
Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]Legatas
Altın kurala uyacakmısınız:Evet
Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet
Hangi mesleğe girmek istersiniz:Tüccar
Hangi hanedana girmek istersiniz:Sayk
yaşınız:13
Rpg ile ilgili bilgileriniz:Rpglerde Rasgele Saldırma Olmaz Nedeni Mahkum Felan Olsa Dalarsın Rpg Ye Uymaz daha fazla anlatırdım ama boktan olur diye düşündüm :D
Legatas kabul edildi.
Arkadaşlar skyblock serverimizide açmış bulunmaktayız ip: 85.131.200.13:25565

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkiyede bu gibi meslekleri yapacak OYUNCU yok. İnşaatçı diye girer her yeri yıkar. Böyle milletiz. Umarım bir yolunu bulursunuz :)

Griby

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Griby Oyundaki Mesleğimi Değiştirmek İstiyorum Eğer Yaparsanız Başmuhafız Olmak İstiyorum. (İlniyore)
Lütfen Bir Cevap Yazın!!!

Son düzenleme:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
türkiyede bu gibi meslekleri yapacak OYUNCU yok. İnşaatçı diye girer her yeri yıkar. Böyle milletiz. Umarım bir yolunu bulursunuz :)
Aslında inşaatçılar yani işçiler lordun hizmetindeler emir alıyorlar oy yüzden sorun olmuyor.

ReconFox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Atakan
Oyun içi adınız: Sannoth
Altın kurala uyacakmısınız: Kesinlik ile Evet
Hangi mesleğe girmek istersiniz: Demirci
Hangi hanedana girmek istersiniz::Sayk
yaşınız: 15
Rpg ile ilgili bilgileriniz:Me [Hareket] Do Bilgi /ooc [OYUN IŞI] COK VAR

Son düzenleme:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: Atakan
Oyun içi adınız: Sannoth
Altın kurala uyacakmısınız: Kesinlik ile Evet
Hangi hanedana girmek istersiniz::Sayk
yaşınız: 15
Rpg ile ilgili bilgileriniz:Me [Hareket] Do Bilgi /ooc [OYUN IŞI] COK VAR
kabul edildi.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi yeter artık bıktım bunun gibilerden ya saten sv ye ilk girdiğinden beri hack di bu lun işte buda kanıtım;

Allahınızı severseniz bi bakın şuna nereden vuruyor bu.
SV nin %40'ı hackli @NanoTorch bunları bulup ss alıp hepsini attırıcağım bu hacklileri yok edicem sv de yeter artık bıktım ya
Gelip adammış gibi laf atıyolar pvp de ise killaura ile coşuyolar yukarıda da gördüğünüz gibi beni 6 ve daha fazla blok uzaklıktan taramalıymış gibi vuruyor saten kanlardanda anlaşılıyor ne kadar hızlı vurulursa o kadar kan akıyor bi nefes verdirtmiyorlar kill aura ile
PvP'de
[DOUBLEPOST=1401232190,1401231925][/DOUBLEPOST]NOT= PvP de bu LUN tanımışsınızdır kiralık asker komutanı PvP de önce baya bir uzaklaşıyor ki kill aura açtığı anlaşılmasın çünkü arkamda adamım var ona gelir diye sonra uzaklaşınca bende peşliyorum duruyor ve birden uzaktan vurmaya başlıyor ben dia setliyim o ise demir set sanki zehir atılmış gibi canım inmeye başlıyor bi anda 1-2 vuruş anca yapabiliyorum bu arada bazı ss lerini alamadım bunun adam sağa bakarak vuruyor bana ve birde antinockback yani savrulmayı önleyen hack de açmıştı bu it onunda ss sini almaya çalıştım fakat tam belli olmuyor.Buarada Galet te hack sv de ondada antinockback vardı Draneox da şahit ynaımdaydı adama vuruyoz olduğu yerde duruyordu.

Bekokiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Berk
Oyun içi adınız : Morinho
Altın kurala uyacakmısınız: Kesinlikle evet
Ortaçağ rpg oynadınızmı: Çok fazla olmasada oynadım.
Hangi mesleğe girmek istersiniz: Tüccar
Hangi hanedana girmek istersiniz: Karah Vadisi
yaşınız: 17
Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rpg demek gerçek hayatın oyunla ilişkisini kesip oyundaki yeni karakterinize yeni yaşamınıza odaklanmak demektir. Yani bir nevi rol yapmaktır. Rolünüz ne kadar iyi olursa o kadar iyi RPG oynarsınız.

Griby

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rafalt Nickli Kişi İlniyore Muhafızı Olacak Bi BAKARMISINIZ !!!

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gereken yapılıcak
Abi yeter artık bıktım bunun gibilerden ya saten sv ye ilk girdiğinden beri hack di bu lun işte buda kanıtım;

Allahınızı severseniz bi bakın şuna nereden vuruyor bu.
SV nin %40'ı hackli @NanoTorch bunları bulup ss alıp hepsini attırıcağım bu hacklileri yok edicem sv de yeter artık bıktım ya
Gelip adammış gibi laf atıyolar pvp de ise killaura ile coşuyolar yukarıda da gördüğünüz gibi beni 6 ve daha fazla blok uzaklıktan taramalıymış gibi vuruyor saten kanlardanda anlaşılıyor ne kadar hızlı vurulursa o kadar kan akıyor bi nefes verdirtmiyorlar kill aura ile
PvP'de
[DOUBLEPOST=1401232190,1401231925][/DOUBLEPOST]NOT= PvP de bu LUN tanımışsınızdır kiralık asker komutanı PvP de önce baya bir uzaklaşıyor ki kill aura açtığı anlaşılmasın çünkü arkamda adamım var ona gelir diye sonra uzaklaşınca bende peşliyorum duruyor ve birden uzaktan vurmaya başlıyor ben dia setliyim o ise demir set sanki zehir atılmış gibi canım inmeye başlıyor bi anda 1-2 vuruş anca yapabiliyorum bu arada bazı ss lerini alamadım bunun adam sağa bakarak vuruyor bana ve birde antinockback yani savrulmayı önleyen hack de açmıştı bu it onunda ss sini almaya çalıştım fakat tam belli olmuyor.Buarada Galet te hack sv de ondada antinockback vardı Draneox da şahit ynaımdaydı adama vuruyoz olduğu yerde duruyordu.
Gereken yapılacak yunus içiniz rahat olsun.
abi ip girmiyor ?
OrtaOnline.minecraft.to başvuru yaptınızmı ?.[DOUBLEPOST=1401397410][/DOUBLEPOST]
Adınız: Berk
Oyun içi adınız : Morinho
Altın kurala uyacakmısınız: Kesinlikle evet
Ortaçağ rpg oynadınızmı: Çok fazla olmasada oynadım.
Hangi mesleğe girmek istersiniz: Tüccar
Hangi hanedana girmek istersiniz: Karah Vadisi
yaşınız: 17
Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rpg demek gerçek hayatın oyunla ilişkisini kesip oyundaki yeni karakterinize yeni yaşamınıza odaklanmak demektir. Yani bir nevi rol yapmaktır. Rolünüz ne kadar iyi olursa o kadar iyi RPG oynarsınız.
Morinho kabul edildi.

• Beğen
Reactions: DIO

Emir_Extren

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Emir
Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı] Extren veya Devil35
Altın kurala uyacakmısınız:Evet
yaşınız:15
Rpg ile ilgili bilgileriniz: Kurallara Uyarak Oynamak ve Rol Yapmak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...