Sunucumuz Sizce Nasıl ?

• Güzel

Kullanılan: 4 30.8%
  • İdare Eder

Kullanılan: 4 30.8%
  • Kötü

Kullanılan: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mapları Emek Verseydiniz Güzel Olucaktı Konu Tasarımı Bana Göre Orta , Başarılar

CouldCraft14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mimar +
Adınız :
Koray
Oyundaki Nickiniz :Honeydew
Yaşınız (+15) :16
Rehber / Reklamcı / Mimar :Mimar
Skype Adresiniz :facebook:yapmadostum0
Skype Resminiz :Fsjal bilen bilir garip bir şey
Günlük Çevrimiçi Süreniz :3+4 saat
Tecrübeniz :Baya Var extradan basitce yaptıgım spawn http://resim.hosting/wUU71C0/image.png
http://resim.hosting/JdSwsN6/image.png
http://resim.hosting/6v8CtHr/image.png
http://resim.hosting/I4uQjGh/image.png
Ara Ara Argo Kelime / Küfür Edermisiniz :Kesinlikle beni zorlayacak bir şey olmadığı sürece hayır
zorlayacak şey anlamında ağır küfür ağır küfür = anadan gir babadan cık yada anadan gir süleden devam et

Başvurunuz Dikkate Alındı Beklemede Kalınız .

Sunucu Fullendiği Zaman Could Vip Çekilişi + Slot Arttırılacaktır İyi Oyunlar Dileriz ..

Duyuru!!
Sunucumuza Exp Dopalama Plugini Eklenmistir /bottle ExpSayiniz Yazarak Elinize Gelen Exp Şişleleriyle Explerinizi Depolayabilirsiniz .​

hghg

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar, Bu yazdıklarımı lütfen kötü algılamayın. Sunucunuzun baya bir zamana ihtiyacı var... Builder schematic sanıyorum. Daha önceden açtığınız sunucuyada "Kapanmayacaktır." denmişti. Bu sunucunuzun durumu nasıl olur bilemiyorum ama diğer sunucunuzdaki bütün builder schematicti ve burdaki builderinde schematic olduğunu düşünüyorum. 22 Slot çok az 3 gb ram az. Bunlar tabiikide benim görüşüm. Ama bence uzun bir bakıma geçirin sunucuyu. :(

CouldCraft14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar, Bu yazdıklarımı lütfen kötü algılamayın. Sunucunuzun baya bir zamana ihtiyacı var... Builder schematic sanıyorum. Daha önceden açtığınız sunucuyada "Kapanmayacaktır." denmişti. Bu sunucunuzun durumu nasıl olur bilemiyorum ama diğer sunucunuzdaki bütün builder schematicti ve burdaki builderinde schematic olduğunu düşünüyorum. 22 Slot çok az 3 gb ram az. Bunlar tabiikide benim görüşüm. Ama bence uzun bir bakıma geçirin sunucuyu. :(
Merhaba, Hayır tabii ki Kötü Algılamıyoruz Bu Sizin Görüşünüz Yapmış Olduğunuz Yorum Bize Eksiklerimizi Ve Nasıl Gelişebileceğimizi Gösteriyor. Evet Eski Sunucumuzda Bi Sorunla Karşılaşık Kapatmak Zorunda Kaldık Kaldırabildiğimiz Bugları Kaldırıp Tekrardan Açmaya Karar Verdik. Buildler Eski Sunucumuzda Kullanıyoduk Lakin şu an Kullanmıyoruz Sunucu Mapı Tamamen Bize Aittir Sunucunun Slotu Yetersiz Biliyoruz Ama En Kısa Zamanda Arttırıcaz Ram İse şu an İçin Yeterli Gerekirse Yükseltiriz Yorumuz İçin Teşekkür Ederiz .

Duyuru!!
Sunucumuzun Slot Sayısı Arttırılmıştır !

Alımlar Bitmiştir Başvuran Herkese Teşekkür Ediyorum.
Banka Warpı Düzeltilmiştir İyi Oyunlar Dilerim.

Celosie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ÇOK ADALETSİZ BİR SERVER P4 SETİ VİPİ KESİP ALIYORUZ SONRA ADAMLAR ENVANTERMİZDEN P4 SETİ ALIYOR ÖZEL VİP KİTİ YAPIYOR SONRA BU KİT KİMSEYE VERİLMİYOR NERDEN BULDUN DİYOR VE KİLL ÇEKİYOR :) GİTMENİZİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM SERVERDEKİ 20 KİŞİDEN 10 U SKYPEDE KURUCU İLE KONUŞUYOR VE BELEŞ VİP ALIYOR KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM :)))

CouldCraft14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ÇOK ADALETSİZ BİR SERVER P4 SETİ VİPİ KESİP ALIYORUZ SONRA ADAMLAR ENVANTERMİZDEN P4 SETİ ALIYOR ÖZEL VİP KİTİ YAPIYOR SONRA BU KİT KİMSEYE VERİLMİYOR NERDEN BULDUN DİYOR VE KİLL ÇEKİYOR :) GİTMENİZİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM SERVERDEKİ 20 KİŞİDEN 10 U SKYPEDE KURUCU İLE KONUŞUYOR VE BELEŞ VİP ALIYOR KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM :)))
Öncelikle Oyundaki Nickinizi Yazarsanız Sevinirim , Biz Kimsenin İtemini Gereksiz Yere Ervanterinden Almadık Aldıklarımız Ya Tpa Tuzağı Yapmıştır Yada Hile Yaparak Almıştır Fakat Hileninde Kanıtı Olmak Zorundadır Serverdeki Nerdeyse Herkezin Skypesi Bende Bulunmakta Ve Bu Kişilerden Hiçbirine Bedavadan Vip Vermedik Eğer Kanıtla Dersenizde Micro-Mine Adlı Skype Adresini Ekleyip Mesaj Atarsanız Ekran Açıp Gösterip Size Bunu Kanıtlayabiliriz İyi Günler Diliyorum.

Celosie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Oyundaki Nickinizi Yazarsanız Sevinirim , Biz Kimsenin İtemini Gereksiz Yere Ervanterinden Almadık Aldıklarımız Ya Tpa Tuzağı Yapmıştır Yada Hile Yaparak Almıştır Fakat Hileninde Kanıtı Olmak Zorundadır Serverdeki Nerdeyse Herkezin Skypesi Bende Bulunmakta Ve Bu Kişilerden Hiçbirine Bedavadan Vip Vermedik Eğer Kanıtla Dersenizde Micro-Mine Adlı Skype Adresini Ekleyip Mesaj Atarsanız Ekran Açıp Gösterip Size Bunu Kanıtlayabiliriz İyi Günler Diliyorum.
Öncelikle tpa tuzağı yapmadık hilemiz yoktu sadece serverin kralıydık :) gaw bey gamemode 1 e geçip etrafta dolaşıyor bilmem ne emek server demişsiniz emekle alakası yok. ben tavsiye etmem iyi günler dilerim.

CouldCraft14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle tpa tuzağı yapmadık hilemiz yoktu sadece serverin kralıydık :) gaw bey gamemode 1 e geçip etrafta dolaşıyor bilmem ne emek server demişsiniz emekle alakası yok. ben tavsiye etmem iyi günler dilerim.
Gawda GameMode Olduğuna Dair Kanıtınız Varmı ? Gördünüzmü Oyundaki Nickinizi Sölerseniz Sevinirim.

CouldCraft14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Vip Çekilişlerimiz Başlamıştır!

Son düzenleme: