Konuyu kapatın

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yok artık ilk başı okuyunca inthar edesim geldi.[DOUBLEPOST=1408401351,1408401077][/DOUBLEPOST]Ağır hataların var bir kere Ender man değil Enderman ikincisi her bloğu alamıyor Wikisinde belirtilen şeyleri alabiliyor. Can yüksek diye sallamışsın. Enderman'in 20 kalbi diğerlerinin 10 kalbi var.

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
can konusunda sadece oyunda keserken bildiğmi yazdım enderman olduğunu biliyorum hızlı yazmaktan yazım yanlışı :I ve her bloğu alamıyor konusu ben çok detaya girmedim yeni oyunu çok detaya girerse kafası karışabilir..

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Direk link paylaşıp detaysız yapabilirdin, ben oyunu bilmeyen biri olsam her şeyi alır bilecektim yanlış öğrenmiş olacaktım. Dikkatli ol yada hiç paylaşma böyle konuları hızlı yazacaksan.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yok artık ilk başı okuyunca inthar edesim geldi.[DOUBLEPOST=1408401351,1408401077][/DOUBLEPOST]Ağır hataların var bir kere Ender man değil Enderman ikincisi her bloğu alamıyor Wikisinde belirtilen şeyleri alabiliyor. Can yüksek diye sallamışsın. Enderman'in 20 kalbi diğerlerinin 10 kalbi var.
Skeleton'dan emin olmasam da örümceğin 16 canı var yani 8 kalp :p ve zombi ile iskeletin canları eşit diye biliyorum ...(tamamıyla sinir etmek için gönderdim :I )

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben okumaya üşendim adam üşenmemiş yazmış. Beğen geç. -,-

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Skeleton'dan emin olmasam da örümceğin 16 canı var yani 8 kalp :p ve zombi ile iskeletin canları eşit diye biliyorum ...(tamamıyla sinir etmek için gönderdim :I )
Zombinin 10 kalp canı, örümceğin 8 kalp canı Creeper'in 10 kalp canı Endermanın 20 kalp canı İskeletinde 10 kalp canı vardır, söylediklerinizde bir yanlış göremiyorum.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Zombinin 10 kalp canı, örümceğin 8 kalp canı Creeper'in 10 kalp canı Endermanın 20 kalp canı İskeletinde 10 kalp canı vardır, söylediklerinizde bir yanlış göremiyorum.
Sakin abi :( hemen de atladın yahu O.o ben de okudum zaten Ay lav işsizlik <_<

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ + REP + REP + REP + REP + REP + REP
▄▄▄▌▐██▌█
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀ Beğenip geçin...

En iyi cevaplar
0
bundan 2 yıl önce felan açsan yararlı olurduda artık hiç bi yararı yok nerdeyse herkes biliyor

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmeyen belki 3 5 kişi çıkar genede onlar için yararlı konu

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben konunun böyle kötü olacağını düşünmemiştim.. :(
ben daha oyuna yeni başlamışken lets play videolarında sürekli crafting'i bilmeyen yoktur şunu bilmeyen yoktur falan diye en önemli yerler geçiliyordu. konu kötü olmuş ozaman bu arada can konusunu kılıç ile kestiğimizde zor ölümlere göre değerlendirdim. yeni bir oyuncuya kalkıpta Enderman'ın 20 kalp canı var dersen ya umursamaz yada önemli değil der.