Konuyu Kapatın

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedem köyde vefat ettiği için ziyarete gittim.Cuma günü döneceğim sıkıntılar telafi edilecek.

A702 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1403875981,1403810231][/DOUBLEPOST]Crafting Bugları ve Köyler Temizlendi

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedem köyde vefat ettiği için ziyarete gittim.Cuma günü döneceğim sıkıntılar telafi edilecek.

A702 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1403875981,1403810231][/DOUBLEPOST]Crafting Bugları ve Köyler Temizlendi
ya şu buga bakar mısın hep eşya üretiyorum ama niye ise envanterimden kayboluyor ve trade ettiğim eşya da gelmiyor[DOUBLEPOST=1403886978][/DOUBLEPOST]rep_pack diye bir kullanıcı var ben class becerilerde uçmadım yada havaya zıplamadığımda sen havada kalıyorsun ss atcam diyor

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft ile ilgili bir sorunum var çözer çözmez oyuna dahil olacağım :)

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
soylular spawnda veya pvpnin kapalı olduu yerlerde güç yapıtor durduk yerde casnımız gidiyor
servere admin lazım her zaman küfür vs. ediliyor
soylu seçeneğinin önüne taş koymuşsunuz ama adamlar zıplayarak yada taşı kırıp hemen yenilenmeden tuşa basarak yine de soylu oluyorlar

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim, oynadım, eğlendim. Emek verildigi belli fakat sunucunuzda yetkili eksigi var. Birde sunucuda klan sistemi olsa çok güzel olur. Klan dedigim faction klan plugini degil tabii ki yani önüne gelen klan açmasın emek veren açsın. Örneğin Köyün bir köşesinde "Klan Sorumlusu" diye bir npc olsa burdan klan açabilsek. Mesela 5 Stack Altın Külçesi karşılığında klan açılabilse. Söyleyeceklerim bu kadar. Klan konusunu lütfen dikkate alın.

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[DOUBLEPOST=1403960947,1403960875][/DOUBLEPOST]

bir köy daha buldum ben oyuna gelirsen gösterebilirim.

atakhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ganimetçi kaski satılmıyo ? bug falanmı var ?

MrJohn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şunu Söylemek İstiyorum Ben Atina Saga Projesi Olan Mmorpg'da oynadım ve tüm ahlaksızlık ve terbiyesizlik aynen ordada vardı
Ama bu kurucunun suçu değildir her türk serverinde böyle kişiler vardır bu birazda 13 yaşında baba parasıyla geçinen bi tarafı kalkmış kişilerdir.
küfür eden arkadaşlarımızı pek takmamanızı öneririm ve sadece atina sagayı sevdiğim için minecraftı yeniden yüklüyorum umarım Atina Saga
projesindeki gibi kalitelidir.

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şunu Söylemek İstiyorum Ben Atina Saga Projesi Olan Mmorpg'da oynadım ve tüm ahlaksızlık ve terbiyesizlik aynen ordada vardı
Ama bu kurucunun suçu değildir her türk serverinde böyle kişiler vardır bu birazda 13 yaşında baba parasıyla geçinen bi tarafı kalkmış kişilerdir.
küfür eden arkadaşlarımızı pek takmamanızı öneririm ve sadece atina sagayı sevdiğim için minecraftı yeniden yüklüyorum umarım Atina Saga
projesindeki gibi kalitelidir.
yaş ile ilgili değil yaşı büyük olanlarda küfür ediyor

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dışlanamın kimseyi[DOUBLEPOST=1404295021,1404254005][/DOUBLEPOST]Eklentiler;
#Krallıklara Gidiş eklenmiştir(Soylu Barbarın Barbar Soylunun Soylu Okcunun köyüne gidemez yani kimse başka krallığa gidemez sadece kendi krallığına)
#Demirci eklenmiştir;
[DOUBLEPOST=1404326685][/DOUBLEPOST]!