Konuyu Kapatın! (Yeni Konu Açılıcak)

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ve Biz Öle PARA Kazanmak Icin Server Açan Küçük Vel3dler Degiliz.4 Kere Server Açmışlığımız Var.
Görüceksin Sunucu En Az 3 Ay Açık Kalacak (Belkide Daha Fazla)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Güldürüyorsun :)
Servere Gir Bakim Oyuncularda Böle Düşünüyormu :)
Genel olarak düşün. Türk oyuncuların hepsi "oyunun en güçlüsü olayım, p6 setim olsun, ölünce de ana bacı söverim" derdinde. O sunucundaki oyuncuların hepsi kalitesiz ve hileyle adam kesip ego tatmin etme derdinde. Diyecek ve yapacak bir şey yok.

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunun En Güçlüsü Olmak Icin Biraz Çabalamaları Lazım Ama.
Diger Cümleye Gelirsen Onda Haklısın 'Kalitesiz-Hileli' Hile Açanları Zaten Direk Banlıyorum.Şu Anda 7 Oyuncuya Ban Atmak Zorunda Kaldım :(

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Genel olarak düşün. Türk oyuncuların hepsi "oyunun en güçlüsü olayım, p6 setim olsun, ölünce de ana bacı söverim" derdinde. O sunucundaki oyuncuların hepsi kalitesiz ve hileyle adam kesip ego tatmin etme derdinde. Diyecek ve yapacak bir şey yok.
Ama şimdi vallahi küfür edicem :([DOUBLEPOST=1435088830,1435088749][/DOUBLEPOST]
Hack yüzünden sunucularin suçlaması lazım bence.

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tahrik ettirmeyin sizde. Sunucunuz hakareti hak edecek seviyede.
Kardeşim Bizim Sunucudan Daha Kötüleride Var Git Onların Konusuna ?
- KONU KAPANSIN ARTIK !
[DOUBLEPOST=1435089717,1435089683][/DOUBLEPOST]
Vimma hack bu arada no knocback kill aura bunny var[DOUBLEPOST=1435089183,1435089107][/DOUBLEPOST]
Sunucu benim değil ve Sunucuda yetkili bile değilim.
Oyun Ici Adınız Ney ?

LittleFoR16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler bi kere faction da hard destek yapılmaz başlangıç ittemleri çok fazla :) birde lapis var spawnda felan emek yok nerdeyse hiçbir yerde
server güzel değil markete bakmadım moralim bozulur diye

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlangıç Itemleri Çok Zor Dedigin 'P1' Set. + Sen Begenme Kardeş Serverdeki 30 Oyuncu Begeniyor :) 1 Kişi Eksik Olsun.

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orda Yokmu :([DOUBLEPOST=1435127704,1435127657][/DOUBLEPOST]He Tamam Başlıkta Varmış Konuda Değil Kusura Bakma.[DOUBLEPOST=1435127993][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar +20 de Event Olucaktır![DOUBLEPOST=1435132441][/DOUBLEPOST]Warp Boss Açılmıştır!

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Hileler bende :) Hileleri 7/24 Kontrol ediyorum.Şüphelendiğim kişilere jail atıyorum ve skype,facebook ver ekran alacağım senden diyorum.Vermezsede ban atıyorum(Yanlışsa daha iyi öneriniz varsa soyleyebilirsiniz) ve wsye girenler çok oluyor adamı ilk bakışta hangi hileyi kullandığını anlıyorum.Sunucu ilk açıldığı gün biri huzuni açmıştı arkası donuk vuruyordu.Yani hile olduğu belliydi oyuncularda soyluyordu ve Direk BAN.