KONU YENİ HESAP İLE DAHA DÜZENLİ AÇILACAKTIR. VE DAHA ÇOK BİLGİ İLE TASARIMLAR HAZIRLANIYOR

ImSolo

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
KONU YENİ HESAP İLE DAHA DÜZENLİ AÇILACAKTIR. VE DAHA ÇOK BİLGİ İLE TASARIMLAR HAZIRLANIYOR KONU AÇACAK HESAP.
[BU KONU KALDIRILIRSA SEVİNİRİM.]

@Kjaot

Son düzenleme:

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde konu açmak yasak değil miydi ? Yeterli bilgi bulunmuyor, nasıl kabul edildi -_-

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan daha konu yok *** server yazıyo millet anasının karnında öğrenmiyo bu işi bende açtım acemiyim kapadım ztn herkes boyle usta olmuyormu ama serverin açılış tarihi çok uzun yardım lazm olursa yardım ederim kendi swm vardı 100 kişilik kg

ImSolo

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ulan daha konu yok *** server yazıyo millet anasının karnında öğrenmiyo bu işi bende açtım acemiyim kapadım ztn herkes boyle usta olmuyormu ama serverin açılış tarihi çok uzun yardım lazm olursa yardım ederim kendi swm vardı 100 kişilik kg
Herşeyimiz hazır. Tatili Bekliyoruz Sabahcılar Hazırlansın :)

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence açmalısın vakit kaybetme şimdi oynayanlar sabahçılara tavsiye eder unutma mesela ben sabahçıyım açma iyi olur düşün bunu bekliyorum açarsan gece başlarım

twister2000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her Seyin Hayırlısı :) Hayırlı Olsun Diyelim Simdiden Ön Tanıtım Pek Bilgi İçermesede Gerçek Tanıtımda Asıl Eleştiriyi Yapabiliriz :)