trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

• Herkese Merhaba!
    ********* olarak sizlere kaliteli, başarılı Survival (Hayatta Kalma) sunucusu yaratmak istedik. Sunucumuz'da sizler yani oyuncularımız için tek hedeflerinin; Hayatta Kalma olmaması için yeni sistemler ekliyerek sizlerin yeni hedefler sağlamasını kolaylaştırdık. Herkes'in beğendiği sistem olarak "RÜTBE" sistemimiz gayet kaliteli ve başarılı yapıldı. "RÜTBE" sistemimizde hiç bi' hata, sorun bulunmamaktadır. Bitti mi? tabii ki daha bitmedi, daha fazlası için sunucumuz'u ziyaret edin.

*********'de katı kurallar mevcuttur; Küfür/Hakaret/Argo Kelimeler'e olduğundan fazla mute atılır.
    Bu zorlu okul dönemin'de sizlerle birlikte olmak isteriz. Sizlerle birlikte büyüyüp, gelişmek isteriz. Sizlere yarı yıl tatilinde güzel süprizlerimiz var; Yeni sistemlerimiz gelicek. Yeni oyunlarımız gelicektir :)

Sizleri aramızda görmek'i ve hayırlı günler diliyoruz! :)

Sunucu Versiyon : 1.7 / 1.8
    Sunucu IP Adresi : play.*********.net
    TeamSpeak3 IP Adresi : YAKINDA...

REKORUMUZ ;

#- YETKİLİ KADROMUZ -#
    KURUCU : MehmetALGYK
    KURUCU : BatuhanAlbayrak
    ADMIN : Krajan24
    USTA REHBER : Turkiye

#- SİSTEMLERİMİZ -#
    Sunucumuzda ki sistemlerden biraz bahsedicek olur isek; Rütbe, KöylüTakas, PVP koruma, 100öldürme, Rapor, Pazar...
    #- RÜTBE -#
    Rütbe sistemimiz oldukça hoş, oldukça kolay bi' sistemdir. Tüm oyuncuların anlıyabileceği tarz'da yapılmıştır,
    Rütbe sisteminin amacı, işlevi neler bunlardan bahsedelim;
    - Rütbe sisteminin amac'ı sizleri tek bi' hedefe odaklanmanızı değilde daha fazla hedefler'e odaklanmanızı sağlar. Amacınız; Hayatta Kalmak değil mi? Elbet bundan sıkılırsınız, bizlerde sizler için Rütbe sistemi yaptık ve sizlere yeni bi' hedef belirledik.
    Rütbe KOMUTLARI;
    - /rutbe yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz,
    - /rutbe atla yazarak Rütbe atlıyabilirsiniz,

- /rutbe kontrol yazarak diğer Rütbe için gerekenleri görürsünüz.
    Rütbe sistem'i için tanıtım videosu eklenicektir. Beklemede kalın!
    #- CHEST ŞİFRELEME -#
    Chest şifreleme sistemimiz oldukça hoş, kolay ve anlaşılabilir bi' sistemdir. Bu sistem sizler yani oyuncularımız'ın /chest (SanalCHEST) güvenliği için kodlanmıştır.
    Bu sistemin amaçı nedir, işlevi nedir bunlardan bahsedelim;
    - Chest şifreleme sistemi, sizlerin (oyuncuların) /chest'ini koruma sistemidir.
    - Mesela hesabınız çalındı ve /chest'iniz şifreli ise hesabınızı çalan kişi/kişiler /chest'inizin şifresini bilmez ise açamaz ve /chest'inizdeki itemleri bu sayede eline geçiremez.
    - Chest'iniz şifresini unutmamanız için, lütfen aklınızda tutunuz veyahut bi' yere kaydetin.
    - Chest şifrenizi koydunuz mu? Ardından unuttunuz mu? Yetkiliye bildirin, değiştirsin. Tabi hesap sizinse :)
    Chest şifreleme sistemi'nin tanıtım videosu eklenicektir. Beklemede kalın!

#- PVP KORUMASI -#
    PVP koruması sistemimizde, oldukça hoş ve kolaydır.
    PVP koruması, sunucumuza yeni katılan oyuncular'a verilen 30 dakikalik PVP korumasıdır.
    Bu sayede yeni katılanlar'a kolayca kasılma olanağı sağlıyoruz. Ama yok diyorsanız "Ben PVP koruması istemiyorum, zor kasılmak istiyorum" dersenizde bunun içinde çözümlerimiz var;
    Tek KOMUT'unz var; /korumaiptal > Bu komut'u yazarak korumanızı iptal edebilirsiniz
    PVP koruması sistemi'nin tanıtım vidoesu eklenicektir. Beklemede kalın!

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Napıyon yaw tarık, senin yüzünden benim konuyu silerler konuyu kaldırırmısın.