Konu İptall arşive gitsin

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Art Niyetli Bazı arkadaşlarımız yüznüden konuyu siliyorum .

Son düzenleme:

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Afedersiniz ama bu server sahibi istedigi ismi kullanabilir sizin buna itiraz hakkınız yok . İyi Forumlar

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sadece asistanım buna karışamam Bana söylüceginize Kurucuyu skypeden ekleyerek söyleyebilirsiniz .[DOUBLEPOST=1408030707,1408029730][/DOUBLEPOST]GÜNCELL..

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok hata var Sunucuda Bana Göre Dev Bir Sunucu Deyilseniz (Örn. Son Oyuncu Network) Araba Sürme Tarzı Modlar yüklemeyin Çünkü 42 Kişilik Bir Sunucuyu Aşırı Fazla Dondurabilecek Bir Mod. Buildler Desen Berbat Warp Listesi Güzel Olmuş Ve Boss Lar P8 E Kadar O kadar Yapmışsınız bence admin Olsaydı Son Bossu Yenen Aşırı Abartı ..[DOUBLEPOST=1408038216,1408037806][/DOUBLEPOST]Evet... Sunucuya Girdim Ve Aşırı Bir Lagla Karşılaştım Hemde Çok Aşırı Konu Da Çok Acemice Açılmış Bir Konu . Ayrıca Sunucuda Hatalar Var Dedim Daha Sonra Kaç GB Diye Sordum Ve Ban Yedim Ahahaha Amatör Bir Sunucu..
-jonha

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok hata var Sunucuda Bana Göre Dev Bir Sunucu Deyilseniz (Örn. Son Oyuncu Network) Araba Sürme Tarzı Modlar yüklemeyin Çünkü 42 Kişilik Bir Sunucuyu Aşırı Fazla Dondurabilecek Bir Mod. Buildler Desen Berbat Warp Listesi Güzel Olmuş Ve Boss Lar P8 E Kadar O kadar Yapmışsınız bence admin Olsaydı Son Bossu Yenen Aşırı Abartı ..[DOUBLEPOST=1408038216,1408037806][/DOUBLEPOST]Evet... Sunucuya Girdim Ve Aşırı Bir Lagla Karşılaştım Hemde Çok Aşırı Konu Da Çok Acemice Açılmış Bir Konu . Ayrıca Sunucuda Hatalar Var Dedim Daha Sonra Kaç GB Diye Sordum Ve Ban Yedim Ahahaha Amatör Bir Sunucu..
-jonha
Sen Bence Bilgisayarını yaptır kardeş :) Lag filan yok bugun sunucumuz 42 kısıyı gördü. Nese begenmiyorsan oynamıyacaksın boş yere yorum yapma .

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen Bence Bilgisayarını yaptır kardeş :) Lag filan yok bugun sunucumuz 42 kısıyı gördü. Nese begenmiyorsan oynamıyacaksın boş yere yorum yapma .
Eleştiri Kaldırmayacaksan Konuşma Bilgisayarım Gayet İyi Saniyede 836 Kb İndiren Bir Bilgisayar Söylediğim Gibi SonOyuncu Gibi Dev sunucularda Dev Modlarda bile 16 Chunks la Oynuyorum . The Dropper Gibi Maplarda Shader Kullana Biliyorum düşününce Siz Sunucunuza Baktırın DİYİM !

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncunun kaç Serverden oluştugunu biliyormusun ? ve ramlarını biliyormusun ? he 3900 kısılık server dolayısıyla ramı yuksek burada bana sonoyuncuyu örnek göstermeyin ! Sonoyuncu deiliz biz kimseyi taklit etmeyiz LAG Felan yok ! Bunu bil . Bi tek sen lag var dedin sunucuda . Biz seni durduk yere banlamadık. Gelmişssin serverimizi kötülüyorsun sanane bizim serverimizden gel adam akıllı oynuna oyna oynamıcaksanda bizi rahatsız etme ! KONUYADA YORUM YAPMA !

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncunun kaç Serverden oluştugunu biliyormusun ? ve ramlarını biliyormusun ? he 3900 kısılık server dolayısıyla ramı yuksek burada bana sonoyuncuyu örnek göstermeyin ! Sonoyuncu deiliz biz kimseyi taklit etmeyiz LAG Felan yok ! Bunu bil . Bi tek sen lag var dedin sunucuda . Biz seni durduk yere banlamadık. Gelmişssin serverimizi kötülüyorsun sanane bizim serverimizden gel adam akıllı oynuna oyna oynamıcaksanda bizi rahatsız etme ! KONUYADA YORUM YAPMA !
Haksızsın Kabul Ettin Kavgada Başlatmıyıcağım Sayanora :)

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeş sen oynamak istemiyosan oynama Sana illa gel oyna diyen yok . hadi eyw

Flyarrow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LAG YOKTUR HİÇ LAG İLE KARŞILAŞMADIM KARŞILAŞICAĞIMIDA SANMIYORUM :) ÇOK GÜZEL SERVER HERKEZİ BEKLERİM

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeş sen oynamak istemiyosan oynama Sana illa gel oyna diyen yok . hadi eyw
Madem bu kadar atarlisin ve yapici elestirileri kabul etmiyorsun ve insanlari tersliyorsun.. kimi sunucunda gormeyi planliyorsun allah askina 5-10 yasindaki cocuklari eglendirip zarara mi girmek istiyorsun

I sent this message from my Samsung Galaxy S3. Forgive me for my writing mistakes.

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugun sunucumuz 37 Kişiyi Gördü. Ve Cok keyifliydi 5-10 yaşında dedigin bebeler felanda yoktu. Madem Çok laglı bi server Neden günde en az +30 Online var ?
server kurulalı 2 gün oldu ama allaha şükür 2-3 vip sattık + Hiç boş kalmıyor. LAG Felanda yok bazen lag oldugu sebep bizim set komutlarını kullanmamızdır !

İyi Forumlar .