Konu IPTAL!

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açık mı? Değilse hortlatmaya hiç gerek yok.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bu bi rol sunucusuysa kesinlikle kabul edilmeyeceksin.
Gel freysıtayla atalım hadi eminemle tupek de gelse onlarla da kapışırım kimsin sen Rol yapıyorum diye 3 kişiyi toplayıp Rütben olmamasına rağmen onları yöneten, müttefikine saldırıp öldürdükten sonra sen rol bilmiyosun banlatcam diyen çocuk.
Edit: Pardon abi 3 yıl mta oynadığını görmemişim eminim emote bile kullanılmayan hikayesiz sunucularda çok güzel rol yapmışsındır.[DOUBLEPOST=1430735711,1430735484][/DOUBLEPOST]
Çok pis olum o rol yapma çetesi de var sizin yaptığınız gibi kapışıyor falan.

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
./me adamı öldürür yazarak rolcü olunmuyor.
hiç gulesım yoktu SAol guzel espri
./me Sağ Cebinde Colt-45 Markalı Silahı Sağ Eli İle Kavrar sıkıca tutar ve Çeker Al gerçek rol boyle yapılır devamınıda getırıyım istersen =?
Gel freysıtayla atalım hadi eminemle tupek de gelse onlarla da kapışırım kimsin sen Rol yapıyorum diye 3 kişiyi toplayıp Rütben olmamasına rağmen onları yöneten, müttefikine saldırıp öldürdükten sonra sen rol bilmiyosun banlatcam diyen çocuk.
Edit: Pardon abi 3 yıl mta oynadığını görmemişim eminim emote bile kullanılmayan hikayesiz sunucularda çok güzel rol yapmışsındır.[DOUBLEPOST=1430735711,1430735484][/DOUBLEPOST]
Çok pis olum o rol yapma çetesi de var sizin yaptığınız gibi kapışıyor falan.
komedyen olmayı denedınmı Denee bence Çok iyi komedyen olursun Cem Yılmaz Felan derken Bı bakarsın unlu olursun

Günhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hadi bakalım başvurumuzu yaptık alınırız umarım :) skinimi de ayarladım.

darkdays1421

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Ege Denen insan yani (JustWatch) Narnia serverini açmıcak bosuna umutlanmayın o kadar takmıyoki size bile söylemiyo herkeze k.g Sunucunun Açılmama sebebide katılım cok az oldugundan ona kac kere soyledım forumda yaz sunucu acılmıcak diye ama iste

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hiç gulesım yoktu SAol guzel espri
./me Sağ Cebinde Colt-45 Markalı Silahı Sağ Eli İle Kavrar sıkıca tutar ve Çeker Al gerçek rol boyle yapılır devamınıda getırıyım istersen =?
Oooo helal doğru emote yapmayı biliyormuşsun şaşırdım doğrusu dasdasdasd

Baran3333

Marangoz
En iyi cevaplar
0
servere ne zmn alınırım ? gmail e msj da gelmemiş birde ip nereye gelecek söylerseniz sevinirim :)