Konu eski yerinde

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu eski yerinde

Son düzenleme:

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn Özensiz olmuş :(

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Spawn Özensiz olmuş :(
Evet özensiz özenilmiş değil[DOUBLEPOST=1430928262,1430834876][/DOUBLEPOST]Alım yok ben çok iyi builderim moderatörüm diye gelne alınmaz alım yoktur[DOUBLEPOST=1431088789][/DOUBLEPOST]günde +15 oyuncu ile

Şanışer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Farketmez adminleriniz ilgili bende serverimi böyle başlattım dün 70/70di serverim yani büyüyeceğinize gelişeceğinize inanıyorum (serverim hala pek gelişmiş değil malesef) yorumları dikkate al bence

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok kötü bir server ayrımcılık çok fazla.Ve büyük küfür edilerek banlandım.Viplere çok ayrımcılık yapılıyolar çok sıkıcı server girmenizi önermiyorum viplere p7 veriyolar oda arkadaşlarına dağıtıyor diğer oyuncular hiçbir şey yapamıyor.Spawn çok özensiz

[DOUBLEPOST=1431165041,1431164641][/DOUBLEPOST]Ve görüşüm olarak Rehber hiçbir iş yapmıyor vip'in yanında takılıp ondan item istiyor ormana çıkamıyorsunuz Pvpminede kazdırmıyolar lapis falan yok zaten serverde hiçbir amacınız kalmıyor
Birincisi viplere ayrımcılık yok çoğu kişiye viplerdeki gibi p6 p7 var ve küfür edilerek banlanmada yok[DOUBLEPOST=1431169004][/DOUBLEPOST]
Çok kötü bir server ayrımcılık çok fazla.Ve büyük küfür edilerek banlandım.Viplere çok ayrımcılık yapılıyolar çok sıkıcı server girmenizi önermiyorum viplere p7 veriyolar oda arkadaşlarına dağıtıyor diğer oyuncular hiçbir şey yapamıyor.Spawn çok özensiz

[DOUBLEPOST=1431165041,1431164641][/DOUBLEPOST]Ve görüşüm olarak Rehber hiçbir iş yapmıyor vip'in yanında takılıp ondan item istiyor ormana çıkamıyorsunuz Pvpminede kazdırmıyolar lapis falan yok zaten serverde hiçbir amacınız kalmıyor
Lapis yerine mineda kasıl elmas koyduk daha ne işte o yüzden mi oakadar oyuncu var ve sevdikleri için vip alıyolar[DOUBLEPOST=1431257182][/DOUBLEPOST]Bosslar çok kolaydı biraz daha güçlendirlidi ve takas bugu kaldırıldı çoğu hile kullanan kişiler banlandı dahada banlanmaya devam ediyor[DOUBLEPOST=1431423237][/DOUBLEPOST]Serverde rehberler değiştirildi

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Birincisi viplere ayrımcılık yok çoğu kişiye viplerdeki gibi p6 p7 var ve küfür edilerek banlanmada yok[DOUBLEPOST=1431169004][/DOUBLEPOST]
Lapis yerine mineda kasıl elmas koyduk daha ne işte o yüzden mi oakadar oyuncu var ve sevdikleri için vip alıyolar[DOUBLEPOST=1431257182][/DOUBLEPOST]Bosslar çok kolaydı biraz daha güçlendirlidi ve takas bugu kaldırıldı çoğu hile kullanan kişiler banlandı dahada banlanmaya devam ediyor[DOUBLEPOST=1431423237][/DOUBLEPOST]Serverde rehberler değiştirildi
Sevildiği için vip alınmaz güçlü olup herkesi kesmek için alınır

AnılcanTtk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  1. Tebrik ederim kolay olmuş ama baya zevkli oyunda 1 sorunla karşılaşmama rağmen kurucudan hemen destek aldım +rep :tüy: