|| KOMUTYASAKLA V1.0 || SECRET_WİTHER || <-> GELİŞMİŞ KOMUT YASAKLAMA SKRİPTİ <->

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
[KomutYasak! V1.0]

Öncelikle merhaba;
Uzun zamandır skript paylaşmadım. Paylaştığım 1 tane oldu oda güzel değildi.Bende bunun üstüne güzel bir skript yapıp paylaşayım dedim. Aklıma bu skript geldi. Bu skripti kullanmadan önce koda bakacaksınız biliyorum. Baştan söyleyeyim. Kodda bazı yerler alıntı. Mesela güncelleme kontrolunu @Republican Sensei 'den alıntı yaptım. Ama olsun okdarda. Nede olsa bu skriptin amacı insanlara yardım edip serverlini güzelleştirmek ve server buglarını kapatmak.

[Skript Hakkında Bilgi]
Skript Adı: KomutYasakla
Skript Version: 1.0
Skriptlerimi Pyalaşacağım Site: www.witherskript.hol.es

[Kullanım]
Options kısmında skripti dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yani bu skripti kullanmak için skript bilmenize bile gerek yok! Ben herşeyi Skripitin içinde anlattım! Skript bilmiyorum. Nasıl kurabilirim bunu? Bu skripti kurmak için rar ın içindeki YasakKomut.sk'yı Serverinizin plugins/Skript/scripts dosyasına atın. (Skript eklentisi gerektirir!)

[Komutlar]
KomutYasakla komutyasaklama => /komutyasakla <komut>
KomutYasakla komutyasakkaldirma => /komutyasakla <komut>
KomutYasakla skripti kapatma => /komutyasakla kapat
KomutYasakla Kuruculara Verilecek Perm => yasakkomut.secretwither.admin

[Dipnot]
Bu skriptin bir benzeri vardır. Bu yüzden çalışmıssınız falan demeyiniz.Diğer skriptlere farkla hiç reklan içermez, Birçok şeyi kendinize göre editleyebilirsiniz ve güncelleme kontrolu olan bir skripttir. Bu arada V2.0 en geç 1 haftaya çıkacaktır.

GUNCELLEME KONTROLUNDA HOSTTA HATA CIKMISTIR. OPTİONSTA GUNCELLEMEKONTROLİ FALSE'DİR DEĞİŞTİRMEYİNİZ.

::İNDİRME LİNKLERİ::
<< TIKLA İNSİN! >>
LİNK: http://www.mediafire.com/download/xs9cwq45d190yfq/YasakKomut.rar

Son düzenleme:

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Kolay bir skript olmuş başarılar...

H

HardCore2

Ziyaretçi
İşe Yarar , Kullanımı Kolay Ve İhtiyaç Duyulan Bir Skript Olduğu İçin Bu Makaleyi Güncelleme Gereği Duydum.

uyusuak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler en önlerden bir [HASHTAG]#rez[/HASHTAG] çekelim :)

HqeS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir an Bir Ses Fısıldadı :)
Virüs Total Yoksa Kaldırılır Konu Diye