Kolerak8 Plugin Arşivi [1.3.2]

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
n sonunda beklenen arşivimi yaptım . İsteyen herkes kullanabilir . İçinde 19 Adet plugin mevcut hepside türkçe!
İçindekiler

- Announcer
- Group Manager
- Essential
- İconomy
- Authme

-Authme
-WorldEdit
-WorldGuard
-Antibot
Ve daha fazlası :)
Üstelik %100 Türkçe!

Ayrıca perm dosyaları hazırdır :)
Tamamen bana aittir H3T bu pluginleri benden çalıp paylaşmıştır elimde kanıtlarda mevcuttur .
Beğenmeniz dileğiyle :)
İndirmek İçin Tıklayın

Speaw

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes calıntı şeylerle bişi yapiyo Mesela turkplayer Searchtr ile ortakti ben hg acmaya karar verdigimde onada bi yedek atmistim tabi baya eski bi yedek simdi gitti o insan dısı kisi server acci ama baya bi düzenlenmesi gereken yer var.

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes calıntı şeylerle bişi yapiyo Mesela turkplayer Searchtr ile ortakti ben hg acmaya karar verdigimde onada bi yedek atmistim tabi baya eski bi yedek simdi gitti o insan dısı kisi server acci ama baya bi düzenlenmesi gereken yer var.

Malesef durum böyle ...

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
ee acaba pluginlerin ne işe yaradığını söylermisin

mcavstars

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kolerak-8 minecraft server hayatım boyunca pluginlerimi senden aldım :D ve seni cok seviyorum bana serverde kişilerin yanında isimlerin yani admin kurucu oyuncu dia vip gold vip moderatör süper moderator gibi seyleri yazdıran chatta (çok garip bir cümle kurdum :) ) her neyse o plugin var ya sen kesin onunda Türkçe sini yapmışsındır bana yaptıysan linkini atabilir misin ? Yapmadıysan bile pluginin adını yazabilir misin ? Simdiden Çok teşeekkrrrr !!

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kolerak-8 minecraft server hayatım boyunca pluginlerimi senden aldım :D ve seni cok seviyorum bana serverde kişilerin yanında isimlerin yani admin kurucu oyuncu dia vip gold vip moderatör süper moderator gibi seyleri yazdıran chatta (çok garip bir cümle kurdum :) ) her neyse o plugin var ya sen kesin onunda Türkçe sini yapmışsındır bana yaptıysan linkini atabilir misin ? Yapmadıysan bile pluginin adını yazabilir misin ? Simdiden Çok teşeekkrrrr !!

O pluginin adı group manager yani essential'ın alt plugini gibi bir şey :) Plugin arşivimde gerekli şeyler hazır skype eklersen özel olarak group manager ayarlayabilirim sana. Skype mert.demir55

mcavstars

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki saol skype den ekliyorum fakat bende group manager var ?ingilizce bile olsa olmuyor

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
lütfen banada yaparmısın çok istiyorum viplere gerek yok ama yaparsan çok saol

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kolerak-8 ben bunu indirdim servere kayıt edilemiyorum?
yardım edermisin??

Furkanipek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mert abi sen bile link kısaltmalarında paylasıosan yanii :/

tanerpaker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O pluginin adı group manager yani essential'ın alt plugini gibi bir şey :) Plugin arşivimde gerekli şeyler hazır skype eklersen özel olarak group manager ayarlayabilirim sana. Skype mert.demir55
ben sw açtim ama permissons ex ve jobs u yapamadim yardima gelirmisin skype
taner.paker1

efsane10

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Bu Güzel Arşivini İndirdim Fakat Bunda Kodlar Farklı mesela /region yazdıginda işlev olmuyor arsayi seçiyorum /region addowner (evin adı) ev efsane10 yaziyorum olmuyor
joblist yazıyorum çıkmıyor kodları yayınlarmisin cok acil lazim