Yardım Köylülerin Yerleri Nerede ?

Haxzor1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burası yeri mi bilmiyorum ama köylülerin birkaç yerleşim yeri var bir tanesini söyler misiniz ?

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onlar köyde spawnlanırlar köy bulursan köylüleride bulmus olursun süper düzde cok vardır fakat normal bir world da cok az vardır ve cok zor bulunur

Haxzor1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben şimdi creative mod dayım ve single dayım. yaklaşık 20 dakikadır arıyorum yeni world açtığım için haritanın dolması için her tarafı gezdim yine de bulamadım

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş köylülerin belirli bir yeri yoktur genellikle düzlük ovalarda köyleri bulunur. eline harita alıp haritanın sınırları içinde kaldıysan bulamazsın bir dünya oyundaki haritadan çok daha büyüktür

huseyin01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben şansa bulmuştum. çok eğlenceli :D bi evi seçtim ve kendime aldım. çölün yanında bi orman vardı orda buldum. ama sinirlenip hepsini öldürdüm sürekli evime giriyorlar !!! :D

Haxzor1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) biz arkadaşlarla bulmuştuk da şimdi aklıma geldi evimi onların yanına yapmak istiyordum :D

huseyin01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence ordan bi ev seçip almak daha eğlenceli diyemem şu an evet şu an aklıma geldi. bencede yanına yap. ordaki çitleri falan kırar kendine alırsın kapıyı masayı filan :D evet ordaki evi seçip alınca girebiliyorlar. kötü bir şey :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana önerim köye ulaşılabilir fakat yakın olmayan bir yere ev yap. Bunun nedeni ise zombiler. Bu saf npc ler zombilere görünüp onlari kendilerine cekio mesela ben evimi kaybetmistim (koydeki evimi). Evimi ararken aksam olmus. Koylunun biride koye 5 tane fln zombi getirmis ben dalgınlıkla evi ararken bu 5 zombi basıma bela oldu maalesef.
Bu yuzden koye uzak ama ulasilabilir bir yere ev yap. Ticaret yapma ihityacı duyduğunda köye gider ticaretini yapar evinde dönersin...

huseyin01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
blushark haklı olabilr. ben hiç köylülerin yanına ev yapmadım. ki zaten minecraft açılmıyor :D

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
köylüler ev yapabilse falan varya azım açık kalcak oyundaki en akılsız sey la en akıllı bızız ve olmayan herobine

Haxzor1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine var diyorlar ya resmini falan gördüm ama pek inandırıcı gelmedi skin mod yüklemişlerdi sanki.

EDİT: Eskiden varmış ama kaldırmışlar daha demin update sayfalarında gördüm.

huseyin01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herobrine o. okuduğuma göre alfa modda varmış. ama insanlar rastlayıp korkunca yeni bir update yapıp kaldırılmış. sonrada notch şaka olduğunu söylemiş.

xmassacrex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben her köy bulduğumda TnT ile doldurup patlatıyorum çok zevkli oluyor :D