Köylüler Minecraftın Sırrını Buldu!

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belirli kordinatları var zaten muhtemelen köylüleri sen koydun.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraftta böyle bir şey yok. mod yada . texturepack

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Araştırmadan yorum yapma lütfen. Dünyanın bir sınırı var ve sınırı böyle gözüküyor. 1.10 da filan kaldırdılarsa bilemiyorum
Kaldırılmadı. Fakat bir aralar yoktu bu duvar ve sonsuza kadar gidilebiliyordu, bir süre sonrada buga giriyordun diye hatırlıyorum.

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
minecraftta böyle bir şey yok. mod yada . texturepack

Teknik olarak minecratta var. Komutla bu duvarı yapabiliyorsun. Arkadaş büyük olasılık o komutu kullanıp yanına birkaç köylü spawnlamış. Yinede önemi yok, eleman sizi keklediğini sanıyor.

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teknik olarak minecratta var. Komutla bu duvarı yapabiliyorsun. Arkadaş büyük olasılık o komutu kullanıp yanına birkaç köylü spawnlamış. Yinede önemi yok, eleman sizi keklediğini sanıyor.
komutla yapmana gerekyok. Aç bir yaratıcı modda map. /tp komutuyla max yazabildiğin kordinatı yaz görürsün zaten

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
komutla yapmana gerekyok. Aç bir yaratıcı modda map. /tp komutuyla max yazabildiğin kordinatı yaz görürsün zaten

iyide zaten daha önce bakmıştım. senin bu ekran görüntüsünde paylaştığın gibi bir sınır yok, aksine ötesi normal bir dünya gibi gözüküyor. sadece blok koyamıyor veya kıramıyorsun. senin bu yaptığın 6 yaşındaki çocukların ailelerinin dikkatini çekme çabasını hatırlatıyor bana. hayır yani hakeret falan etmemeyim diyorum ama, resmen istiyorsunuz

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
iyide zaten daha önce bakmıştım. senin bu ekran görüntüsünde paylaştığın gibi bir sınır yok, aksine ötesi normal bir dünya gibi gözüküyor. sadece blok koyamıyor veya kıramıyorsun. senin bu yaptığın 6 yaşındaki çocukların ailelerinin dikkatini çekme çabasını hatırlatıyor bana. hayır yani hakeret falan etmemeyim diyorum ama, resmen istiyorsunuz
Minecraft'ın üst sürümlerinde haritanın sonuna ulaştığın zaman böyle bir border çıkıyor artık, devamına gidemiyorsun. Yani arkadaş haklı tplenerek ulaşabilirsin.

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanı sinirlendiriyorsunuz. 1.si fotoğrafı ben paylaşmadım, 2.si yorum yapmadan önce bir bak. Bu adamın dediği doğrumu diye. "senin bu yaptığın 6 yaşındaki çocukların ailelerinin dikkatini çekme çabasını hatırlatıyor bana" senin yaptığında farklı değil gibi? "hayır yani hakeret falan etmemeyim diyorum ama, resmen istiyorsunuz" demişsin ya sana başka bir demiyorum.