KÖY VE SIR ..

dogi007dogi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. Mapim olarak bir tür.. bir tür adventure map yaptım .. Yalnız ben normalde map yapmakta değilde oynamakta iyiyimdir bi baktım herkes yapıo bende yapmaya başladım o yüzden eksiklerimi söylerseniz sevinirim :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
NOT : MAP'İ KOLAYDA VEYA ZORDA OYNAYIN LÜTFEN AMA BENİM TERCİHİM KOLAY :) HA BİDE ŞU VAR WİNRAR DOSYASINI İNDİRDİKTEN SONRA KLASÖRÜ AÇIN
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve son olarak ; çok homojenik fotolar...

BUDA İNDİRME LİNKİ -----------> http://www.upload.gen.tr/d.php/www/y88sranp/Village_And_Secret.rar.html

Not : Tuzak kısmını abartmış olabilirim .. :happy: SON OLARAK NOT 3 : KAZANDIGINIZ , BULDUGUNUZ , VE KESFETTİGİNİZ HAZİNELERİ EVDEKİ SANDIGINIZA KOYUN VE SCREENSHOT CEKIP YORUM OLARAK YAPISTIRIN : )) VE ELMAS OLMADAN OYUN BITMEZ :D

:eek: Yorum yokmu? nedeen :blase:

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesajlarınız birleştirildi flood yapmayın :)

ygzatl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
nasil olcak ya ? ben priamitli map idnirdim doku paketlerine attım olmadı bu konuda yarıdmcı olacak varmi ?

EmreDkmn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyo aksiyon boldur tuzak varsa :D