❋ Knight Online MMORPG ❋ Seviye/XP/Büyü/Görevler +OZEL PLUGINLER

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server acilacak arkadaslar fakat bazi pluginler uyusmuyor bunlari kendimiz ayarlamaya calisiyoruz vede uzun surebilme ihtimali olcagi icin faction server acicaz yakinda[DOUBLEPOST=1380128575,1380101534][/DOUBLEPOST]
Öncelikle Merhaba Server Cok Hosuma Gitti Ne Zaman Acilacak merak edip sabirsizlaniyorum white list acik olacak ise arkadaslarim ve kendim adinada basvuru yapmak istiyorum önceden bir basvurumuz vardi ama nickler degisti :)

Nickler: ixano,Nittry,MonsterOnALeash

Rpg Deneyimi: Birlikte Hareket Ederiz 1 Yil :)

Knight Online Deneyimi: Bir Kere Oynamistik Begendik Sonra Minecrafta Basladik ve Bu Swyi Duyunca Heyecanlanip Konuya Geldik :)

Irk: Hepsi El Morad (Dedigim Gibi Birlikte Hareket Ederiz :) )

Savasci Gibi Gruplari Sanirim Oyunda Sececegiz Onun İcin Buraya Yazmiyorum Yanlis Yapiyorsam Lütfen Cevap Yazin :)

Skinler: Nicklerden Gelen Skinlerimizin Uygun Olacagini Düsünüyorum

Serverdan İstediklerimiz : En Basta White Liste Alinmak ve Bu Güzel Serverda Oynamak İstegimizdir :). 2. Olarak Bazi RPG Sunucular ve Yöneticileri Var Ki İnsanlari Heyecanlandiriyor Konu Aciyor Serveri 1 Ay Ugrasip Kuruyorlar ve 1 Hafta Sonra Kapatiyorlar Bunun Burdada Yasanmasini Bence Kimse İstemez.3. Olarak Serverin Kendine Özgü Bir Texture Packi Olabilir Bu Servera Girenler Sitenizden Texture Packi Yüklesinler ve Oyuna Öyle Baslasinlar (Bu Bir Öneri Olmak Zorunda Degil) 4. Olarak Olabiliyosa Serverin 7/24 Olmasini İsteriz :) Ve Son Olarak : Serverin Cabuk Acilmasini tabii ki Herkes İstiyordur :)
Umarim White Liste Eklenmisizdir Serverda Oynamayi Gercekten Cok İsteriz ve Server Tahminen Ne Zaman Acilir Belli Degil İse Simdiden Tesekkürler :)
Servera ozel texture pack yapılacak beta gectimiz zaman

Bora64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Nick=Mrbora
  • kaç senedir oynuyorsun:1
  • ırk=el morad (insan)
  • Not:Server çok güzel olucak gibi ama 1 ay uğraşıp 1 günde kapamayın

PewDiePew

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Nick CreamPirate
Yaş 16
Kaç Senedir Oynuyorsun 1
Irk İnsan

oguz74

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
fotorafta bir ben fark ettim pixelmon modu kulanıyorsun :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Merak ettim, açılırsa bakmak isterim.
Nick: IRFN
Irk: Karus

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  • Nick= Sanoral
  • kaç senedir oynuyorsun:3
  • ırk= El Morad

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Su anda 2 tane toplam server acicaz 1 mmorpg 2 faction factionun acilmasina cok az var mmorpg biraz uzun surucek

BR4YJ4D3M3NC3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle söylemek isterim ki sunucu görüntülerine bakınca hevesim 0'landı çünkü yaratıklar birbirimi tutmuyor pek ihtişamlı bir bina yok ki eğer olursa daha da güzel olacağını düşünüyorum ve bunun gibi nedenler yüzünden hevesim kaçtı kusura bakmayın...

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick : DiPlayMC
Rpg Deneyimi : oynadım
Knight Online Deneyimi : Şöyle diyim sen Ares Priesti Prekoloks'u tanıyo muydun :)

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle söylemek isterim ki sunucu görüntülerine bakınca hevesim 0'landı çünkü yaratıklar birbirimi tutmuyor pek ihtişamlı bir bina yok ki eğer olursa daha da güzel olacağını düşünüyorum ve bunun gibi nedenler yüzünden hevesim kaçtı kusura bakmayın...
dostum plugin yapmaktan build yapamiyoruz tam sürümde bilki yaratiklarin sekilleri degisecek servera ozel textur pack yapilacak[DOUBLEPOST=1380432206,1380432163][/DOUBLEPOST]Bügün Faction Servermiz Bitebilirz mmorpg ye de cok az kaldi

BR4YJ4D3M3NC3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum plugin yapmaktan build yapamiyoruz tam sürümde bilki yaratiklarin sekilleri degisecek servera ozel textur pack yapilacak[DOUBLEPOST=1380432206,1380432163][/DOUBLEPOST]Bügün Faction Servermiz Bitebilirz mmorpg ye de cok az kaldi
o zaman daha büyük bir ekip kurmayı deneyin bir taraf faction wars bir tarafda mmorpg ile ilgilensin

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
o zaman daha büyük bir ekip kurmayı deneyin bir taraf faction wars bir tarafda mmorpg ile ilgilensin
faction server icin yetkili aliriz ama serverda cogu sey otomatik olacagi icin fazla yetkiliye gerek yok
Faction server acmadan once mmorpg serverinda biz bile user olarak serverda oyniyacaktik normalde

BR4YJ4D3M3NC3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
faction server icin yetkili aliriz ama serverda cogu sey otomatik olacagi icin fazla yetkiliye gerek yok
Faction server acmadan once mmorpg serverinda biz bile user olarak serverda oyniyacaktik normalde
dediğini anlayabilmiş değilim biraz daha açık konuşur musun?